Logo
Cardano Ecosystem

Coinkolik

10/15/2022

·

297 views


Cardano Hacim Verileri Olumlu Sinyaller Veriyor

Akıllı sözleşmeler platformu Cardano (ADA), Vasil ve Daedalus güncellemelerinin meyvesini topluyor olabilir. Popüler kripto para platformlarından Cardano, ekosistemini ve ağ yapısını geliştirmeye devam ediyor. Sosyal medyada trend olan ve Merge gibi ses getiren Vasil Hard...

Cardano Hacim Verileri Olumlu Sinyaller Veriyor

Akıllı sözleşmeler platformu Cardano (ADA), Vasil ve Daedalus güncellemelerinin meyvesini topluyor olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Popüler kripto para platformlarından Cardano, ekosistemini ve ağ yapısını geliştirmeye devam ediyor. Sosyal medyada trend olan ve Merge gibi ses getiren Vasil Hard Fork‘u, ADA fiyatını yükseltmeyi başaramamıştı. Proje ekibi, yansıma olmamasını piyasa koşullarına bağlayarak yeni geliştirmelerin sinyallerini verdi. Geçtiğimiz günlerde platform, Daedalus güncellemesini yayımladı.

Cardano Daedalus Etkisiyle Hacimleniyor

Akıllı sözleşmeler ve uygulama geliştirmeleriyle popülerlik kazanan ADA, kripto piyasa değerine göre 5.sırada (stablecoin’ler hariç) güçlü duruşunu sürdürüyor.

Kripto ayı piyasasından etkilenen proje, bu süreci olumlu geliştirmelerle geçirdi. Birçok büyük projelerin iflas ettiği ve davalık olduğu dönemde, Cardano ekibi geliştirmelerine tüm hızıyla devam etti. Özellikle Terra krizinden etkilenen piyasa, ADA tarafını yıkmayı başaramadı.

Popüler şirket, geçtiğimiz günlerde yeni geliştirme olarak Daedalus güncellemesini sundu. Topluluğunun ilgi gösterdiği bu gelişme ADA tarafına olumlu sinyaller verdi.

Cardano Verileri, ADA Tarafında Neler Oluyor?

Daedalus güncellemesiyle ADA, Ledger teknolojisini tam anlamıyla desteklemeye başlayacak. Bu yükseltme ayrıca, yeni özelliklere öncelik verecek.

Cardano, ekosistemini geliştirmek ve iyileştirmek için ilerleme kaydetmesine rağmen fiyatlanmayı başaramadı. Ancak, son birkaç gündür geliştirme tarafını gösteren metriklerde hafif bir artış yaşandı.

Cardano Verileri ADA Tarafinda Neler Oluyor

Geliştirme faaliyetindeki artış, bazı yatırımcıların ilgisini çekmeye başladı. Ancak ADA cüzdanları geçtiğimiz ay gelişmelerden pek etkilenmedi. Stake eden kullanıcıların sayısında yaklaşık yüzde 7’lik bir azalma yaşadı.

Kullanıcıların platforma ilgisinin azalma nedenlerinden biri de stake gelirlerinin azalması olarak öne çıkıyor. ADA stake gelirlerinde, son 30 günde yaklaşık yüzde 23’lük bir düşüş yaşandı.

ada stake gelirleri

Bu verilere göre, topluluk popüler proje hakkında olumsuz düşüncelere kapılmış olabilir. Metriklerde yaşanan düşüşler, fiyat bazlı düşüşleri de beraberinde getirebilir.

Ancak tüm bu düşüşler ve ilgisizliğe rağmen, ADA hacmi son iki gündür artış yaşadı. Hacimdeki büyük bir artış, piyasa değerinde de güçlenmeyi beraberinde getirdi. Cardano kripto piyasa değerinde yüzde 1.5’lik bir yükseliş yaşadı.

ada marketcap

Hacimdeki artış, uzun vadeli görünümde projenin devamlılık sergileyeceğini gösteriyor olabilir.

AD

NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT


Read Original Article on Coinkolik

ORIGINAL SOURCE

https://www.coinkolik.com/cardano-hacim-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Coinkolik

See more
Cardano Kurucusu Hoskinson, Medya Patronu mu Oluyor?
Coinkolik
Cardano Kurucusu Hoskinson, Medya Patronu mu Oluyor?

02/25/2023

·

25 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more
WingRiders Governance Token


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics