Logo
Cardano Ecosystem

Koinmedya

10/30/2021

·

1.9K views


Cardano güncel teknik analizi ADA coin destek ve dirençleri

Cardano teknik analiz verileri, 3. en büyük coin konumundaki yeni […] KoinMedya 'daki yazının devamı için Cardano güncel teknik analizi ADA coin destek ve dirençleri

Cardano güncel teknik analizi ADA coin destek ve dirençleri

Cardano teknik analiz verileri, 3. en büyük coin konumundaki yeni akıllı sözleşme platformu için pozitif yönde. ADA/USD paritesi ne olur? ADA coin direnç ve destek bölgeleri nedir? Birlikte bakalım.

Cardano ADA teknik analiz: ADA coin fiyatı ne olur?

Cardano (ADA), aşağıdaki grafikte sarı ile işaretlenmiş olan ve fiyatını kritik destek (2 dolar) ve direnç (2,4 dolar) seviyeleri arasında bir aralığa yerleştirecek olan alçalan kanaldan ayrılmaya çalışıyor.

ADA bu aralığın dışına çıkana kadar, fiyatının bu seviyeler arasındaki oynak konsolidasyonu sürdürmesini bekleyebiliriz.

Kilit Destek seviyesi: 2 dolar

Kilit Direnç seviyesi: 2.4  dolar

İlgili: Cardano gündem, haber ve son dakika gelişmeleri

ADAUSD grafik ADA coin destek ve dirençleri

Cardano ADA teknik analiz Cardano güncel teknik analizi ADA coin destek ve dirençleri

.

Teknik Göstergeler


İşlem Hacmi: Hacim, özellikle hafta sonu boyunca düşük kalır; ancak, alçalan kanalın üzerindeki kırılmanın ardından alıcıların hala ADA’ya yoğun ilgi gösterdiğini gösteren makul miktarda işlem hacmi yaşandı.

RSI: RSI, daha büyük zaman dilimlerinde (günlük ve haftalık) düşüş eğiliminde. Haftalık zaman diliminde, RSI Şubat 2021’den bu yana daha düşük seviyeler oluşturuyor. Bu düşüş eğilimi gösteren bir görünüm.

MACD: MACD, haftalık zaman diliminde düşüş eğilimi gösterdi. Bu, boğalar için olumlu bir işaret değil, çünkü fiyatın yükseliş trendini sürdürmesi, son haftalık düşüş eğilimine kıyasla en az iki ay sürebilir.
Günlük zaman diliminde, MACD nispeten sabit, bu da fiyatın bir ara vermeden önce bir süre belirtilen aralıkta konsolide edilebileceğini gösterir, bu da yukarıdaki 2 – 2,4 dolar işlem aralığıyla eşleşiyor

Cardano ADA teknik analiz Cardano güncel teknik analizi ADA coin destek ve dirençleri


Kısa Vadeli Olumsuzluk: ADA, fiyat ve RSI arasındaki haftalık zaman diliminde önemli bir düşüş farklılığı oluşturdu. Fiyat yüksek zirvelerden geçerken, RSI’da daha düşük zirveler gerçekleşti (aşağıda sarı oklarla gösterilmiştir).

Bu, özellikle MACD’nin hareketli ortalamalarında haftalık düşüş yönlü bir kesişim yaptığı düşünüldüğünde, alıcıların şu anda ADA/USD konusunda temkinli olmaları gerektiğini gösteriyor.

Bu tersine dönene kadar, ADA’nın kısa vadede yükselişini sürdürmek biraz zor.

Bununla birlikte, ADA fiyatı 2 doların üzerinde tuttuğu sürece, özellikle BTC, ETH ve DOT gibi büyük para birimlerinde kripto piyasalarının yükseliş hissinden yararlanarak fiyatının sonunda daha yüksek seviyelere ulaşması için iyi şansı var.

Cardano (ADA) için Kısa Vadeli Fiyat Tahmini


ADA’nın net bir fiyat aralığı oluşturarak 2 ile 2,4 dolar arasında hareket etmesini bekleyin. ADA’nın fiyatı bu seviyelerin üstünde veya altında patlak verdiğinde, boğalardan veya ayılardan hızlı bir tepki beklenebilir ve bu da bu yönde önemli bir fiyat hareketine yol açar.

İlgiliCardano yorum, ADA coin güncel fiyat tahmini, ADA fiyat analiz 

 Canlı ADA coin fiyatı: $ 2.02

Daha fazla Cardano ADA coin analiz, haber ve yorumları için tıklayınız

Kaynak

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Koinmedya

ORIGINAL SOURCE

https://koinmedya.com/cardano-ada-teknik...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Koinmedya

See more
Ünlü analistin 2023 altcoin tahmini: Cardano, XRP, Dogecoin...
Koinmedya
Ünlü analistin 2023 altcoin tahmini: Cardano, XRP, Dogecoin...

01/05/2023

·

77 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X