Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoteknikhaber

01/05/2024

·

80 views


Cardano Geliştirme Yarışında %245 Farkla Ethereum'u Geride Bıraktı - Kripto Teknik Haber

cardano CryptoDiffer’dan elde edilen son veriler, Cardano’nun (ADA) geçtiğimiz ay GitHub’daki ortalama günlük geliştirici faaliyeti büyüklüğünde önemli bir liderlik elde ettiğini ve Ethereum’u (ETH) %245...

Cardano Geliştirme Yarışında %245 Farkla Ethereum'u Geride Bıraktı - Kripto Teknik Haber

cardanocardano

CryptoDiffer’dan elde edilen son veriler, Cardano’nun (ADA) geçtiğimiz ay GitHub’daki ortalama günlük geliştirici faaliyeti büyüklüğünde önemli bir liderlik elde ettiğini ve Ethereum’u (ETH) %245 oranında geride bıraktığını ortaya koyuyor. Günlük ortalama GitHub taahhüt büyüklüğü 449 olan Cardano, Ethereum’un günlük ortalama 183’ünü geride bırakarak geliştirme yarışında tempoyu belirliyor.

Bu gelişme Cardano’nun konumunu sağlamlaştırmakla kalmıyor, aynı zamanda onu blockchain inovasyonunda öncü olarak konumlandırıyor ve günlük GitHub taahhüt büyüklüğü 282 olan Hedera Hashgraph (HBAR) gibi diğer projelerden daha iyi performans gösteriyor.

Önemli olan, ADA’nın piyasa performansı üzerindeki potansiyel etkide yatmaktadır. Daha aktif bir geliştirme aşaması tipik olarak artan işlevsellik ve fayda ile ilişkilidir. Cardano daha fazla geliştiricinin ilgisini çektikçe, yerel blockchain tokeni ADA’ya yönelik talebin ve kullanımın artacağı beklentisi var.

AD

TapTax - Cardano Crypto Taxes Made Simple. Available Now!

Simplify your Crypto Tax experience! From a passive holder, to day trader, to NFT project, we have your taxes covered.BUY NOW!


Read Original Article on Kriptoteknikhaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoteknikhaber.com/cardan...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Kriptoteknikhaber

See more
Cardano Sadece İki Ayda Dört Milyon İşlem Kaydediyor - Kripto Teknik Haber
Kriptoteknikhaber
Cardano Sadece İki Ayda Dört Milyon İşlem Kaydediyor - Kripto Teknik Haber

02/03/2024

·

31 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)