Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

11/09/2021

·

643 views


Cardano Geliştiricilerinin Gizli Toplantısı Ortaya Çıktı!

Kripto para sektörünün en önemli projelerinden birisi olan Cardano (ADA), son dönemde gözden biraz düşse de yeniden toparlanmaya başladı ve bunun arkasında önemli bir toplantının etkisi olabilir. Cardano ve Zanzibar Toplandı Cardano’nun arkasındaki geliştirme stüdyosu Input Output Hong Kong...

Cardano Geliştiricilerinin Gizli Toplantısı Ortaya Çıktı!

Kripto para sektörünün en önemli projelerinden birisi olan Cardano (ADA), son dönemde gözden biraz düşse de yeniden toparlanmaya başladı ve bunun arkasında önemli bir toplantının etkisi olabilir.

Cardano ve Zanzibar Toplandı

Cardano’nun arkasındaki geliştirme stüdyosu Input Output Hong Kong (IOHK), Zanzibar hükümeti ile gizli bir buluşma yapmış olabilir. Zanzibar hükümetinin üst düzey yetkilileri ile toplantı yaptığı belirtilen Cardano ekibinin ne konuştuğu bilinmiyor ancak bunun ana akım kabul ve ADA kullanımı hakkında olduğu söylenebilir.

Blockhain ve telekomünikasyon alanlarını birleştirmeyi hedefleyen öncü bir kurum konumundaki World Mobile Team, bununla ilgili kısa bir video paylaştı ve toplantı böyle ortaya çıktı.

Zanzibar, October 2021. World Mobile hosted secret meetings with @InputOutputHK.

Over four days, the teams visited rollout sites and met with government officials, making plans for a #StrongerConnected future for Zanzibarians.

Watch the full film: https://t.co/s8nRCuitg7 pic.twitter.com/iQylBd7Vbt

— World Mobile (@WorldMobileTeam) November 8, 2021

IOHK kurucusu olan Charles Hoskinson kısa süre önce yaptığı açıklamasında kripto para sektöründe devrimsel adımlar atmak için şimdiden harekete geçtiklerini ve haberlerin yakında geleceğini vurgulamıştı. Buna rağmen herhangi bir büyük duyuru yapılmadı.

ADA fiyatı özellikle Alonzo hard forku beklentisi ile rekor kırmıştı ve 3 doların üzerini görmüştü. ADA bunun devamında sert bir düşüş yaşadı ve piyasanın hareketlerine uyum sağlayamadı.

ADA an itibarıyla 2,31 dolarlık birim fiyata sahip ve son 7 günde %17 yükseliş elde etti. 24 saat içerisinde %10 yükseliş elde eden ADA’nın yükselişinin arkasındaki sebep ise bu olabilir. Cardano’nun direkt olarak bir devlet tarafından kullanılması kesinlikle büyük bir değişim getirebilir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/cardano-g...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Bitcoin Sistemi

See more
Bitcoin'de 30.000 $'ı İşaret Eden Popüler Analist Yükseliş Beklediği Altcoinleri Açıkladı!
Bitcoin Sistemi
Bitcoin'de 30.000 $'ı İşaret Eden Popüler Analist Yükseliş Beklediği Altcoinleri Açıkladı!

last Thursday at 5:20 PM

·

7 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X