Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

07/11/2023

·

115 views


Cardano Fiyat Analizi: Kilit Destekteki Birikim ADA Fiyatını Yüzde 20'nin Üzerinde Yükseltebilir! › COINTURK

ÖzetCardano (ADA) fiyatı, geri döndüğü ve güçlü bir destek olarak kabul edilen 0,24 dolardan yükselişe geçti.ADA'nın 0,24 dolar desteğinden sıçraması, talep olduğunu ve düşüş trendinin tersine dönebileceğini...

Cardano Fiyat Analizi: Kilit Destekteki Birikim ADA Fiyatını Yüzde 20'nin Üzerinde Yükseltebilir! › COINTURK

Özet

  • Cardano (ADA) fiyatı, geri döndüğü ve güçlü bir destek olarak kabul edilen 0,24 dolardan yükselişe geçti.

  • ADA'nın 0,24 dolar desteğinden sıçraması, talep olduğunu ve düşüş trendinin tersine dönebileceğini gösteriyor.

  • Altcoin'de 0,35 dolara ve hatta ikili dip formasyonunun etkisi altında 0,46 doları bulan bir yükseliş bekleniyor.

  • Piyasaya etkisi: Nötr

Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasasını vuran Nisan-Mayıs ayındaki ortasında, yedinci en büyük kripto para olan Cardano (ADA), 2022’deki dip desteği olan 0,24 dolara geri döndü. ADA fiyatı yaklaşık bir aydır bu desteğin üzerinde hareket ediyor ve indirimli fiyatlarla birikim yapan alıcıları kendine çekmeye çalışıyor. Altcoin‘in fiyatının şu an için bu destekten zıplamış olması talep olduğuna ve düşüşün tersine dönme ihtimalinin bulunduğuna işaret ediyor.

Cardano Fiyat Analizi

Cardano fiyatı son altı ayda ikinci kez 0,24 dolar seviyesinden yükseliş trendine geçtiğinden bu seviye güçlü bir birikim bölgesi olarak kabul ediliyor. Haftalık grafikte bu iki sıçrama, ikili dip olarak adlandırılan ünlü yükseliş formasyonunun oluşumunu ortaya koyuyor.

ADA fiyatı şu an itibariyle 0,29 dolardan işlem görüyor ve piyasa duyarlılığı toparlanma yolundan çıktıkça ağırlıklı olarak yatay hareket ediyor. Bununla birlikte, dipten gelen alım baskısının devam etmesi, alıcıların bir yükseliş girişiminde bulunmasıyla ve popüler altcoin’deki kısa vadeli düzeltmeyi taşıyan aşağı eğimli trend çizgisinin kırılımıyla sonuçlanabilir. Bu trend çizgisinin üzerinde olacak bir kırılma, düşüş trendinin tersine dönmesi ve yükseliş formasyonunun gelişmesi için ilk önemli sinyal olacak.

ADA Fiyatı 0,46 Dolara Yükselebilir mi?

Direnç trend çizgisinden olacak potansiyel bir kırılma, ADA fiyatındaki yükseliş momentumunun artmasına neden olacak. Kırılma sonrası başlayacak ralli, alıcıları yüzde 22’lik bir yükseliş için destekleyecek ve bir sonraki önemli direnç olan 0,35 dolara taşıyacak. Bununla birlikte, ikili dip formasyonunun etkisi altında altcoin’in fiyatının fiyatının bir trend değişikliği için daha iyi bir sinyal sunması adına 0,46 dolardaki boyun çizgisini geçmesi beklenebilir.

ADA için stokastik eğimler, 0,24 dolardaki iki dip formasyonu hareketiyle ilgili olarak, altta yatan satın alım baskısının arttığını gösteren önemli bir artış gösterdi. Öte yandan altcoin‘in Bollinger Bantları göstergesinin alt bandındaki düşüş, satıcıların henüz havlu atmadığını yansıtarak uyarı veriyor.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/cardano-fiyat-anal...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from CoinTürk

See more
Cardano’da (ADA) Veriler Düşüşe Geçti! Satış Baskısının Ayak Sesleri!
CoinTürk
Cardano’da (ADA) Veriler Düşüşe Geçti! Satış Baskısının Ayak Sesleri!

last Tuesday at 9:05 PM

·

19 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)