Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

06/27/2022

·

241 views


Cardano Fiyat Analizi: Fiyat Nereye Gidecek?

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, kripto para piyasası toparlanma sinyalleri veriyor. Cardano (ADA), piyasa hareketlileri iyimser fiyat hareketini yakaladıkça, ADA’nın da yaptığı gibi, grafikte yükseliş kaydetti. Son 24 saat içinde, kripto para birimi yaklaşık yüzde 6’ya yakın ve geçen...

Cardano Fiyat Analizi: Fiyat Nereye Gidecek?

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, kripto para piyasası toparlanma sinyalleri veriyor. Cardano (ADA), piyasa hareketlileri iyimser fiyat hareketini yakaladıkça, ADA’nın da yaptığı gibi, grafikte yükseliş kaydetti. Son 24 saat içinde, kripto para birimi yaklaşık yüzde 6’ya yakın ve geçen hafta ise yaklaşık yüzde 12’lik bir kazanç sağladı. Kripto para birimi  son birkaç gündür 0,46 ila 0,51 dolar aralığında işlem görüyor.

Cardano fiyatı kritik direnç seviyesini kırabilecek mi?

Cardano’nun fiyatı 0,49 – 0,51 dolar fiyat seviyelerinde sabitlendi. Hem Bitcoin hem de Ethereum da geçtiğimiz hafta çift haneli kazançlar kaydetti. ADA’nın teknik olarak yükselişe işaret etti, ancak altcoin’in 0,51 dolarlık sert direncini geçmesi çok önemli. 0,51 dolar seviyesinin üzerindeki bir hareket, Cardano’nun yaklaşık yüzde 6’lık bir değer kazanmasına yardımcı olabilir. Satın alma gücü son birkaç işlem seansında artmıştı, ancak ADA mevcut fiyat işaretinde kalmaya devam ederse, alıcılar piyasadan çıkabilir. Cardano, dört saatlik grafikte satın alma gücünde hafif bir düşüş kaydetti.

 Fiyat Nereye Gidecek?

Dört saatlik grafik incelendiğinde, ADA’nın 0,49 – 0.51 dolardan işlem gördüğü anlaşılıyor. Cardano, 0.51 dolarda önemli bir dirençle karşı karşıya kaldı ve günlük kazançlara rağmen onu geçemedi. Altcoin’in bir sonraki fiyat tavanı 0,53 dolar olarak gerçekleşti, eğer ADA bunun üzerinde işlem yapmayı başarırsa, boğalar uzun süre sahnede kalabilir. Mevcut fiyat seviyesinden bir düşüş, ADA’yı 0,48 dolar seviyesine yakın işlem yapmaya itecektir. Cardano yükseliş sinyali verdi ve aynı fikirde yükselen üçgen bir desen oluşturdu. Altcoin’in işlem hacmi düşük kaldı ve bu da satın alma baskısında bir düşüş olduğunu gösteriyor.

ADA teknik fiyat analizi

Göreceli Güç Endeksi, artan satın alma gücünün bir işareti olan yarım çizginin üzerine kadar edildi, ancak göstergede küçük bir düşüş yaşandı. Düşüşe rağmen, Cardano 20-SMA çizgisinin üzerindeydi, bu da önemli bir satın alma gücü olduğu ve alıcıların piyasadaki fiyat ivmesini yönlendirdiği anlamına geliyordu. Cardano, dört saatlik grafikte bir satın alma sinyali verdi.

 Fiyat Nereye Gidecek?

ADA’nın satın alma gücü düştü ancak kripto para birimi bir satın alma sinyali gösterdi. Osilatör, altcoin’in fiyat yönünü ve eğilimini tasvir eder. AO, altcoin için satın alma sinyali olarak yorumlanabilecek yeşil histogramları tasvir etti. Yönlü Hareket Endeksi, altcoin’in fiyat yönünü özetler ve aynı zamanda değişimin altını çizer. DMI, +DI grafiğin yükselişini gösteren -DI çizgisinin üzerinde olduğu için pozitifti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/cardano-fiya...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from KriptoArena

See more
Cardano Kurucusu: Musk Twitter’da Bu Altcoini Kullanabilir!
KriptoArena
Cardano Kurucusu: Musk Twitter’da Bu Altcoini Kullanabilir!

last Saturday at 9:02 PM

·

14 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X