Logo
Cardano Ecosystem

Uzmancoin

10/20/2021

·

412 views


Cardano fiyat analizi: ADA’da kırılım 2.80 yolunu açabilir

Cardano, uzun bir süredir sessizliğini koruyor. Tüm zamanların en yüksek seviyesini, Eylül ayında Alonzo hard fork’u yaklaşırken gören kripto para, son bir aydır yatay trendde ilerliyor. Yakın zaman önce gerçekleşen Cardano Zirvesi de ADA’da yeterli hareketliliği yaratmadı. ADA, TSİ...

Cardano fiyat analizi: ADA’da kırılım 2.80 yolunu açabilir

Cardano, uzun bir süredir sessizliğini koruyor. Tüm zamanların en yüksek seviyesini, Eylül ayında Alonzo hard fork’u yaklaşırken gören kripto para, son bir aydır yatay trendde ilerliyor. Yakın zaman önce gerçekleşen Cardano Zirvesi de ADA’da yeterli hareketliliği yaratmadı.

ADA, TSİ 23.10 itibari ile 2.13 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri, 70 milyar doların üzerinde olan ADA, en büyük dördüncü kripto para konumunda.

Yükseliş trendi için kritik bölge 2.42

Simetrik üçgen formasyonun aşağı yönlü kırılımından sonra pull back yaparak test edildi. Düşüşlerde 2.071 ve 1.924 destek seviyeleri takip edilmeli. 2.420 seviyesinin üstünde mum kapanışı görürsek yükseliş trendi tekrar başlar ve 2.80 seviyesine kadar yükseliş devam edebilir.

Cardano grafiği: ADA/USDT, 4 saat

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Uzmancoin

ORIGINAL SOURCE

https://uzmancoin.com/cardano-fiyat-anal...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Uzmancoin

See more
Cardano kurucusundan Twitter’a Dogecoin teklifi
Uzmancoin
Cardano kurucusundan Twitter’a Dogecoin teklifi

10/29/2022

·

251 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X