Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

11/24/2021

·

418 views


Cardano, eToro’nun ADA’yı Delist Edeceğinin Duyurulması İle Beraber Değer Kayıpları Kaydetmeye Başladı!

Kripto para alım-satım platformu eToro’nun, ABD’li kullanıcılar için Cardano (ADA) ve Tron’u (TRX) delist edeceği ancak kullanıcıların mevcut pozisyonlarını koruyabileceği, yalnızca yeni işlem açamayacağı duyuruldu. eToro, ADA ve TRX’in Delist Edileceğini Duyurdu Kripto para birimi alım-satım platformu eToro’nun, düzenleyici...

Cardano, eToro’nun ADA’yı Delist Edeceğinin Duyurulması İle Beraber Değer Kayıpları Kaydetmeye Başladı!

Kripto para alım-satım platformu eToro'nun ADA'yı delist edeceğinin duyurulması ile beraber Cardano, aşağı yönlü fiyat hareketleri kaydetmeye başladı.

Kripto para alım-satım platformu eToro’nun, ABD’li kullanıcılar için Cardano (ADA) ve Tron’u (TRX) delist edeceği ancak kullanıcıların mevcut pozisyonlarını koruyabileceği, yalnızca yeni işlem açamayacağı duyuruldu.

eToro, ADA ve TRX’in Delist Edileceğini Duyurdu

Kripto para birimi alım-satım platformu eToro’nun, düzenleyici endişeler nedeniyle ABD’li kullanıcılar için Cardano’nun ve Tron’un delist edeceği bildirildi. eToro tarafından yapılan açıklamada, ABD’li kullanıcıların 26 Aralık’tan itibaren ADA ve TRX pozisyonları açamayacakları ve buna ek olarak 15 Ocak 2022 itibari ile de stake ödülleri alamayacakları belirtildi.

Yapılan açıklamada, ABD’li kullanıcıların eToro’daki mevcut pozisyonların koruyabileceği, kullanıcıların ADA ve TRX varlıklarını istedikleri zaman satış gerçekleştirebileceği ve yalnızca yeni işlem açamayacakları ifade edildi.

Charles Hoskinson’da Açıklama Geldi

Cardano’nun kurucusu ABD’li matematikçi Charles Hoskinson, Youtube kanalı üzerinden yaptığı paylaşım ile konuya ilişkin bir açıklama yaptı. Hoskinson, ADA’nın kripto para piyasasındaki en likit kripto varlıklardan biri oluğunu ifade ederek eToro’nun büyük bir işlem hacmine sahip olmadığını dile getirdi. Cardano’nun kurucusu ayrıca, medyada konu hakkında bilgi sahibi olmayan bazı kişilerin piyasaya korku ve endişe yaydıklarının ve ADA‘nın fiyat performansını etkilemeyi amaçladıklarını iddia etti.

ADA Düşüşe Geçti

Cardano blok zincirinin kripto para birimi ADA, delist haberi ile birlikte aşağı yönlü fiyat hareketleri kaydetmeye başlayarak bir miktar değer kaybetti. 1,78 dolar fiyat seviyelerinden işlem gören ADA, kaydettiği aşağı yönlü fiyat hareketleriyle beraber 1,70 dolar fiyat seviyelerinin altına geriledi.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/cardano-etoronun-a...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from CoinTürk

See more
Müjdeyi Önden Vermişlerdi Cardano Nihayet Başlattı! ADA Coin Yükselir Mi? › CoinTürk
CoinTürk
Müjdeyi Önden Vermişlerdi Cardano Nihayet Başlattı! ADA Coin Yükselir Mi? › CoinTürk

last Monday at 7:40 PM

·

9 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X