Cardano ERC-20 Dönüştürücüyü Görücüye Çıkarıyor

3 months ago    273 views
Telegram LinkedIn
Genius Yield | Automated Yield optimizer on Cardano Blockchain

Cardano, varlıkları Ethereum ağından Cardano ağına veya tam tersi şekilde taşımak için ERC-20 token dönüştürücü başlatacak. Özellik, önümüzdeki hafta test ağında görücüye çıkacak.

IOHK tarafından yayınlanan yeni bir videoda Cardano, Ethereum varlıklarını Cardano’nun test ağına getirmek için bir ERC-20 dönüştürücü başlatacağını duyurdu. Dönüştürücü, önümüzdeki hafta gün yüzüne çıkacak. Bu yeniliğin, çığır açabilecek ilginç bir deney olması bekleniyor.

Arch Case ticari ekibinden Francisco Landino, güncellemenin ayrıntılarını açıkladı. Dönüştürücü, Ethereum ağını Cardano’ya bağlayan ve Ethereum tabanlı varlıkların kolay geçişine izin veren bir köprü görevi görecek.

Güncelleme, likiditeyi ve diğer birçok şeyle beraber Ethereum’dan taşınan uygulamaları kullanmak için gerekenleri içerecek. Landino, Cardano blok zincirinin Ethereum’dan daha ucuz, daha hızlı ve daha güvenli olduğunu söylüyor. Kullanıcılar ayrıca, varlıklarını Cardano’dan Ethereum’a geçirebilecekler.

Dönüştürücü araç, kullanımı kolay ve mümkün olduğu kadar geniş çapta uygulanabilir bir “self servis aracı” olacak. Bu sistem, kullanıcıları daha büyük platformlardan olabilecek en uygun bir şekilde getirmeye odaklanılacak. Landino, aracın özelliklerini anlatırken, Cardano’nun daha verimli bir ağ olduğunu da sözlerine eklemeyi unutmadı.

Bu güncelleme, Cardano ağının geliştirme yol haritasında tam hız ilerlediği sırada geliyor. Popüler blok zinciri en son olarak, akıllı sözleşmelerin test ağı lansmanını duyurdu. Bu yıl içinde de akıllı sözleşmeleri destekleyen tam bir ana ağ sürümü yayınlanacak. Ağın yerel tokenı ADA’nın fiyatı da yeni rekorlar kırdı.

Cardano ve ADA İyi Gidiyor

Blok zinciri ve sistemin yerel tokenı ADA, 2021 yılında kripto para piyasasında en iyi performans gösteren projelerden biri oldu. Olağanüstü iyi performans gösteren Cardano ve ADA için arama motorlarında yapılan aramalarının 2021’de zirve yapmasıyla bireysel ilgi de bu yıl büyük bir artış gösterdi.

Cardano’nun yol haritası göre, yıllar içinde parça parça birkaç önemli temel özellik eklendi. Sonuç olarak, ağa olan güven arttı. Cardano topluluğu ise Ethereum ile rekabet edip edemeyeceğini görmek için can atıyor. Ethereum ağını bu kadar etkili yapan şey, merkeziyetsiz uygulama (dApp) zenginliği. Cardano’nun da benzer şekilde çeşitli ve sağlam bir ekosisteme sahip olması gerekecek.

Ancak ağ, son zamanlarda biraz eleştiri aldı. Cardano, düzenleyici uyumluluğu sağlamak için AML analitiği ile ortaklık kurdu. Ancak Weiss Rating, bu ortaklığın sansüre yol açacağını söylüyor. Cardano tarafında ise bu ortaklığın çok gerekli olduğu belirtiliyor. Başka projeler ve platformlar da yavaş yavaş bunun farkına varıyor.

Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

Verlux is Building The Biggest Cross-Chain NFT Marketplace On The Cardano Blockchain - Join Seed Sale

BUY AFRIXX NFT - An African generative NFT project
The first NFT project to combine art and history, aiming to expand the knowledge of Africans and their history. BUY NFT NOW - https://afrixx.io/buy
Read the article in Beincrypto - TK
A decentralized Bison meme coin on cardano network
ADACASH - Earn passive income.