Logo
Cardano Ecosystem

Koinmedya

11/02/2021

·

468 views


Cardano ekosisteminde yeni bir dönüm noktası!

2 Kasım itibarıyla Cardano ekosistemi, önemli bir kilometre taşını daha […] KoinMedya 'daki yazının devamı için Cardano ekosisteminde yeni bir dönüm noktası!

Cardano ekosisteminde yeni bir dönüm noktası!

2 Kasım itibarıyla Cardano ekosistemi, önemli bir kilometre taşını daha geride bıraktı.

Cardano ekokisteminde heyecan veren büyüme!

2 Kasım 2021 itibarıyla Cardano ekosistemi, önemli bir kilometre taşını daha geride bıraktı. Cardano topluluğu, Twitter’dan ADA cüzdanlarının toplam miktarının iki milyona ulaştığını duyurdu.

Cardano ekosisteminde yeni bir dönüm noktası daha!

İlgili: Charles Hoskinson Cardano için imzaları attı, dijital transformasyon başlıyor

KoinMedya olarak da daha önce söylediğimiz gibi, ADA cüzdanlarında tüm zamanların en yüksek seviyesi olarak kaydedilen bir milyon rakamına, bu yılın mayıs ayı sonlarında ulaşıldı.

1 Ocak’ta ADA topluluğu yalnızca 203.519 ADA cüzdanına sahipti. Böylece, 23 Mayıs’a kadar yaklaşık beş kat büyüme gerçekleşti ve mayıs ayından bu yana da bir milyon cüzdan daha eklendi.

https://twitter.com/Cardano/status/1455310221396611072?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1455310221396611072%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fu.today%2Fcardanos-ada-hits-major-milestone-of-over-two-million-wallets

Cardano iki milyondan fazla cüzdanla önemli bir dönüm noktasına ulaştı. ADA cüzdanlarının sayısı Mayıs 2021’e kıyasla 2 kat artış kaydetti.

Bu büyümede etkili olan faktörlerden belki de en önemlisi piyasa değerine göre en büyük 5. kripto projesine akıllı sözleşmeler özelliği getiren Alonzo yükseltmesiydi.

Nitekim, varlığın fiyatı 2 Eylül’de Alonzo yükseltmesinin piyasaya sürülmesinden önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.10$’a yükseldi.


Cardano, bu yükseltme ile birlikte merkezsiz finansta bir güç merkezi olma yolunda çok önemli bir adım attı. Yükseltme, Cardano blockchainine, Plutus dili aracılığıyla akıllı sözleşme özelliği getiriyor. Ve projenin arkasındaki ekip, bu yükseltme ile birlikte çok sayıda dApp ve merkezsiz finans (DeFi) için kullanım durumu oluşturan yeni bir merkezsiz uygulama platformunun temelini oluşturmayı hedefliyor.

İlgili: Cardano nedir, ADA coin nereden ve nasıl alınır?

Kaynak

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Koinmedya

ORIGINAL SOURCE

https://koinmedya.com/cardano-ekosistemi...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Koinmedya

See more
Ünlü analistin 2023 altcoin tahmini: Cardano, XRP, Dogecoin...
Koinmedya
Ünlü analistin 2023 altcoin tahmini: Cardano, XRP, Dogecoin...

01/05/2023

·

76 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X