Logo
Cardano Ecosystem

Habercoin

11/12/2021

·

479 views


Cardano Ekosisteminde Parlaması Beklenen 3 Altcoin Projesi

Kripto para dünyasında yakından tanınan Altcoin Daily kanalı Cardano ekosisteminde artış beklediği 3 altcoin projesini takipçileriyle paylaştı. İşte ADA ekosisteminin parlaması beklenen yıldızları.. Ardana (DANA) Cardano ağına DeFi ilkelerini getirmesi beklenen Ardana (DANA) analistlerden tam puan aldı. DANA’nın gelecekte...

Cardano Ekosisteminde Parlaması Beklenen 3 Altcoin Projesi

Ana Sayfa / Haberler / Cardano Ekosisteminde Parlaması Beklenen 3 Altcoin Projesi

Cardano Ekosisteminde Artış Beklenen 3 Altcoin Projesi

Cardano Ekosisteminde Artış Beklenen 3 Altcoin Projesi

Emre Baldan 11 Kasım 2021 Haberler

Kripto para dünyasında yakından tanınan Altcoin Daily kanalı Cardano ekosisteminde artış beklediği 3 altcoin projesini takipçileriyle paylaştı. İşte ADA ekosisteminin parlaması beklenen yıldızları..

Ardana (DANA)

Cardano ağına DeFi ilkelerini getirmesi beklenen Ardana (DANA) analistlerden tam puan aldı. DANA’nın gelecekte önemli bir noktada olacağını düşünen analistler oldukça umutlu olduklarına değindi. Şu anda yeni bir ICO sürecinden çıkan Ardana projesi çok yakında tam olarak piyasaya sürülmüş olacak.

AdaLend (ADAL)

Merkezi olmayan bir kuruluş tarafından yönetilen AdaLend (ADAL) da analistlerin umutla beklediği projelerden. Şu anda DANA gibi özel satışta olan ADAL büyük bir ilgi toplamış durumda.

Kısaca bir borç verme protokolü olan AdaLend (ADAL) ölçeklenebilir ve merkeziyetsiz bir proje. Ayrıca birden fazla kredi havuzunu finanse etme yeteneği ile de büyük bir ilgi görmesi bekleniyor.

SundaeSwap (SUNDAE)

Cardano ağı üzerinde inşa edilen yeni bir DEX olan SundaeSwap (SUNDAE) analistlerin dikkat çektiği son proje oldu. Ethereum ağında Uniswap hangi konumdaysa Cardano ağında da SUNDAE projesinin bu hedefte olduğunu söyleyebiliriz. Analistlerin proje hakkındaki yorumları da şu şekilde:

Bu DEX, Cardano ekosistemine gelen çok umut verici bir proje. Bu projenin henüz yayınlanmamış olduğunu düşünürsek, sosyal medyada epey bir takipçi kitlesi edindiler.

Bundan 1 Yıl Önce 1.000 Dolarlık SHIB Alsaydınız Kaç Paranız Olurdu?

Farklı Makaleler

Antminer S19 XP

Bitmain 140 TH/s Gücündeki En Yeni Madencilik Cihazını Duyurdu

Kripto para madencilik cihazı sektöründeki devlerden olan Bitmain, 140 TH/s gücündeki en yeni madencilik cihazını …

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Habercoin

ORIGINAL SOURCE

https://www.habercoin.net/cardano-ekosis...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Habercoin

See more
Cardano Kurucusu “Gerçeklikten Uzak Olma” İddialarına Yanıt Verdi
Habercoin
Cardano Kurucusu “Gerçeklikten Uzak Olma” İddialarına Yanıt Verdi

12/19/2021

·

588 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X