Logo
Cardano Ecosystem

Koinmedya

08/20/2022

·

177 views


Cardano Djed lansmanı öncesi dikkat çeken ortaklık!

Cardano, COTI ağında geliştirilen algoritmik stabilcoini Djed’in lansmanı öncesi, önemli […] KoinMedya 'daki yazının devamı için Cardano Djed lansmanı öncesi dikkat çeken ortaklık!

Cardano Djed lansmanı öncesi dikkat çeken ortaklık!

Cardano, COTI ağında geliştirilen algoritmik stabilcoini Djed’in lansmanı öncesi, önemli entegrasyonlarla dikkatleri projenin üzerine çekmeye devam ediyor.

Cardano Djed stabilcoini ile çok iddialı!

Cardano, IOG’si tarafından COTI ağında geliştirilen algoritmik bir stabilcoin olan Djed’in lansmanı öncesi önemli entegrasyonlar geliştirmeye devam ediyor.

Cardano Djed lansmanı öncesi dikkat çeken ortaklık!

Djed şimdi de Cardano tabanlı bir DEX olan WingRiders ile yeni bir ortaklığa imza attı. COTI tarafından paylaşılan duyuruya göre, yeni proje ile WingRiders DEX’te Cardano Djed’in sağlayacağı olanakları keşfetmeyi amaçlıyor.

Daha önce de bahsettiğimiz gibi; COTI ağı, Djed’in lansmanından önce 35’den fazla ortaklık ile büyümeye devam ediyor. Yeni gelişmelerle birlikte COTI, Djed’i platformlarında kullanmak üzere beş yeni ortaklığın daha yapıldığını duyurdu.

Cardano Djed’in tüm ağ işlem ücretlerini ödemek için kullanılan birincil para birimi olmasını hedefliyor. Uzun süredir üzerinde çalışılan projede hedef ise, artık çok yakın.

Djed için kurulan ilk ortaklıklara bakacak olursak; Cardano’da bir DeFi altyapı merkezi olan Astarter ile sanatçıların şarkı tekliflerini yürütmesine yardımcı olmayı amaçlayan MusicFi platformu Celestial City, bunlardan sadece birkaçı diyebiliriz.

İlginizi çekebilir;

Shiba coin fiyatında yeni boğa sinyalleri! Ancak, bu verilere Dikkat!

Bu arada Cardano Twitter hesabından, dolara sabitlenmiş değerini kaybeden stablecoinleri ve onların çöküşüne neden olan etkenleri tartışıyor. Bilindiği gibi mayıs ayında, UST’nin 1 dolar olmasını sağlayan fiat para desteğini kaybetmesi ve devamında Terra ekosisteminin çöküşü hala çok taze.

COTI ise, yaptığı açıklamada konuya ilişkin şunları kaydetti; 

“Djed’in %400-%800 bandında aşırı teminatlandırma ile ADA tarafından desteklenmesi, Cardano ağı için nihai bir stabilcoin olacağı konusunda bize güven veriyor.”

IOG’in duyurusuna göre; Djed’in faaliyete geçeceği zaman Vasil hard fork ana ağında yaşanan erteleme nedeniyle birkaç hafta aksadı. Çünkü Djed’in ana ağa yerleştirilmesi ancak Vasil hard fork tamamlandıktan sonra gerçekleşebilir.

Vasil hard fork’un ağındaki verimliliğin artırılması sayesinde Djed’in platformu üzerinde yapılabilecek işlem sayısının da artırılması hedefleniyor.

İlgili:

İşte Cardano Vasil Hard Fork ile ilgili yeni detaylar

Cardano’nun Vasil Hardforku’nda en son gelişmeler

Kaynak

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Koinmedya

ORIGINAL SOURCE

https://koinmedya.com/cardano-djed-lansm...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Koinmedya

See more
İşte 28 Kasım haftası izlenmesi gereken 3 altcoin
Koinmedya
İşte 28 Kasım haftası izlenmesi gereken 3 altcoin

11/28/2022

·

124 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X