Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

07/04/2022

·

205 views


Cardano’da Hardfork Tarafındaki Gelişmeler Fiyata Nasıl Yansıdı? ADA Analizi

Cardano (ADA), Testnet’te başarılı bir lansmandan sonra hardfork için son hazırlıklara başladı. Geliştirici ekip, 3 Temmuz’da paylaşmış oldukları twette hardforku doğrulamış oldu. Ayrıca Input ve Output ekibi tüm süreç boyunca borsa ve geliştiriciler ile yakın temas içerisinde olup işbirlikleri...

Cardano’da Hardfork Tarafındaki Gelişmeler Fiyata Nasıl Yansıdı? ADA Analizi

Cardano (ADA), Testnet’te başarılı bir lansmandan sonra hardfork için son hazırlıklara başladı.

Geliştirici ekip, 3 Temmuz’da paylaşmış oldukları twette hardforku doğrulamış oldu. Ayrıca Input ve Output ekibi tüm süreç boyunca borsa ve geliştiriciler ile yakın temas içerisinde olup işbirlikleri yapacaklarını belirtti.

İyileştirmelerin sürmesi ve buna paralel geliştirmelerin oluşması ile beraber teknik olarak fiyat hareketlerine bakacak olursak şu şekilde özetleyebiliriz:

Bitcoin (BTC) tarafı ile başlarsak hafta sonu işlemlerinde 19.250 dolar bölgesinde destek bulduğu görülüyor.

Bu hafta kapanışını direnç altında yapmasına rağmen haftaya artıda başladı diyebiliriz. Özellikle bugün ABD piyasalarının tatil olmasından dolayı düşük hacimli bir piyasa olduğu ve genel piyasalarda da hacim yetersizliği olduğu görülüyor.

Haftalık kapanışından bu yana yaklaşık %7 yükseliş gerçekleştiren ADA, bu hafta 0.40 dolar ve 0.43 dolar destek seviyesinde tutunmaya devam ediyor.

Henüz fiyat majör destek bölgesine gelmediği için burada düşüşün bitiğini söyleyebilmek teknik olarak sağlıksız olabilir.

Bu talep bölgesinden gerçekleşen alımlar ile beraber fiyatların yukarı taşınması halinde 0.50 dolar ve 0.61 dolar direnç seviyeleri takip edilebilir.

Ayrıca bunun yanında Stoch RSI verisi aşırı satış bölgesinde olmasından dolayı bu bölgede satıcılar azalıp yerine alıcıların devreye girdiğini görebiliyoruz.

Özetleyecek olursak; belirtilen bölge üzerinde haftalık ve günlük kapanışlarla kalıcı olması ve gelecek haberlerin etkisi ile fiyattaki pozitif yansımaların kısa olsa da devamını görebiliriz fakat unutmamak gerekir ki hala majör tarafta düşen market yapısının kırılmadığını ve henüz yükselen trend yapısına geçemediği teknik verilerden görülmektedir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/cardanoda...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Bitcoin Sistemi

See more
Cardano (ADA) Geliştiricileri, ADA’nın Önündeki Büyük Olay İçin Tarih Verdi!
Bitcoin Sistemi
Cardano (ADA) Geliştiricileri, ADA’nın Önündeki Büyük Olay İçin Tarih Verdi!

last Monday at 11:31 AM

·

58 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more

Featured ISPOs

Genius X
GENSX ISPOACTIVE

250M $GENSX · Ends in 09/12/2022


Featured Projects

Ada Handle
Ada Handle

NFT

Featured

Featured Events

Cardano Summit 2022
Cardano Summit 2022

11/20/2022 - 11/22/2022 · Lausanne, Switzerland


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X