Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

last Tuesday at 12:00 AM

·

42 views


Cardano Cephesinde Neler Oluyor? İşte Dikkat Çeken Veriler ve Gelişmeler

Cardano’nun fiyatı hala son düşüşlerin ardından ulaştığı 0,40 doların altında seyrediyor. Yaşanan son yükselişte 0,37 dolar direnci ön plana çıktı. Bu durum ise ADA fiyatının satış baskısı ile karşılaşmasına neden oldu. Piyasa etkisi: Negatif

Cardano Cephesinde Neler Oluyor? İşte Dikkat Çeken Veriler ve Gelişmeler

Cardano’nun fiyatı hala son düşüşlerin ardından ulaştığı 0,40 doların altında seyrediyor. Ağın yatırımcılarından minimum düzeyde destek alması nedeniyle buradan yükseliş ihtimaline uzak bakılıyor. Cardano’nun fiyatı son 24 saatte etkileyici bir şekilde %7 arttı ancak ADA henüz 0,37 dolarlık direnci geçemedi. Bu seviyenin hemen altında işlem gören altcoin, gelmeyebilecek büyük bir pozitif tetikleyiciyi bekliyor gibi görünüyor.

Söz konusu tetikleyicinin eksikliği potansiyel olarak ADA sahiplerinin ağa katılmaktan kaçınmasından kaynaklanıyor. Katılımın azalması ise ağ üzerinde işlem yapmayarak kayıpları önlemeyi tercih eden yatırımcıların tepkisi olarak dikkat çekiyor. Yatırımcıların geri adım atması ve fiyatların düşmesiyle birlikte büyük kayıplar yaşanabilir. BinanceTR'den 21 Milyon TL Değerinde Ödül Havuzu Sizi Bekliyor! Katılmak ve kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.. BinanceTR’ye bu linkten üye olup ilk kriptonuzu alın!

Küresel Para Giriş/Çıkış (GIOM) göstergesine göre burada 2,5 milyar dolardan fazla değere sahip yaklaşık 7,01 milyar ADA token söz konusu. Bu arz ise ADA 0,37 ile 0,42 dolar arasında işlem gördüğü sırada satın alındı. Bu yazının yazıldığı sırada Cardano’nun fiyatı 0,42 dolardan 0,37 dolara el değiştirdiği için arzın tamamı risk altında. Pek karlı olmayan arz kayıpların eşiğinde ve yatırımcıların ciddi bir yükseliş beklentisini garanti ediyor.

Bu  süreç ise ADA’nın karlılığını kaybetmesini önlemek için yatırımcıların fiyatı 0,42 dolara kadar yükseltmeleri gerekecek. Bu, kayıpları önleyecek ve geçen hafta kaybedilen tüm kazançları telafi edecektir.

ADA Grafik Analizi

0,37 dolar destek tabanına çevrildiğinde Cardano fiyatının toparlandığı düşünülebilir ve daha fazla kazanım beklenebilir. Ancak aktivite eksikliği ve yükseliş işaretleri göz önüne alındığında düz bir yükseliş biraz zor olabilir. Bu süreç yaşanan son kayıpların telafisinde bir miktar dirence yol açabilir ve hatta potansiyel olarak bir toparlanmayı reddedebilir. Böylece ADA 0,37 dolar seviyesinin altında kalabilir.

Ancak destek olarak bu seviyenin testi başarılı olursa, 0,40 dolarlık direnci aşarak daha da yükselebilir. Bu, düşüş yönlü nötr tezi geçersiz kılacak ve karları artıracaktır. Bununla birlikte ağ üzerinde kullanıcı sayısı artarsa bu durum ADA için de pozitif bir süreci tetikleyebilir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/cardano-cephesinde...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Rare Evo: A Blockchain Event

More from CoinTürk

See more
Tam Yüzde 1218’lik Yükseliş Ne Anlama Geliyor? İlk 10’daki Altcoinde Balinalar Harekete Geçti!
CoinTürk
Tam Yüzde 1218’lik Yükseliş Ne Anlama Geliyor? İlk 10’daki Altcoinde Balinalar Harekete Geçti!

yesterday at 11:25 PM

·

15 views

Related News

See more

Argentina Digital Nation 2024
Rare Evo: A Blockchain Event
Argentina Digital Nation 2024

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)