Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

11/13/2021

·

476 views


Cardano CEO’sundan Beklenen Açıklama Geldi!

Toplam piyasa değerine göre en büyük altıncı kripto para birimi Cardano bir süredir sessizliğini korusa da sonunda ekosistemi harekete geçiren haber geldi. Cardano’nun Alonzo hard forkundan sonra bir süre sessiz kalması ve düşüş yaşaması topluluktan tepki çekmişti ve şu...

Cardano CEO’sundan Beklenen Açıklama Geldi!

Toplam piyasa değerine göre en büyük altıncı kripto para birimi Cardano bir süredir sessizliğini korusa da sonunda ekosistemi harekete geçiren haber geldi.

Cardano’nun Alonzo hard forkundan sonra bir süre sessiz kalması ve düşüş yaşaması topluluktan tepki çekmişti ve şu an bu durum değişmeye başladı gibi gözüküyor.

Cardano Güncellemelerle Dolu Bir Yıla Giriyor

Cardano’nun arkasındaki IOHK şirketinin CEO’su olan Charles Hoskinson, yaptığı son açıklama ile yol haritasını ortaya koydu.

Hoskinson, Cardano’nun 2022 yol haritasını çok sevdiğini belirtti. Bunun canlı bir ekosistem, büyüme ve adaptasyon sürecinden ibaret olduğunu belirten CEO, Cardano ekosisteminin daha güçlü olduğunu vurguladı.

Cardano ekosisteminin mevcut teknolojisinin inanılmaz olduğunu ve 2022 yılında birçok yeniliğin geleceğini belirten Hoskinson, yüzlerce projenin 2022’de kendini ön plana çıkartacağını vurguladı.

Cardano ağındaki akıllı kontrat güncellemesinden sonra birçok uygulamanın piyasaya sürüleceği düşünülse de beklenen olmadı.

Özellikle akıllı kontratların gelmesi ile oluşan teknik hata, ağda sert bir düşüşe yol açmıştı. Sorun şu an çözülmüş gibi olsa da özellikle Haskell kodlama dili kullanılmasından dolayı geliştirici sayısı ve uygulama sayısı bir hayli az.

I'm really loving how the roadmap for 2022 Cardano is coming together. It's a living ecosystem, growing, refining, adapting, and becoming stronger. The technology is unbelievable and we have so many great innovations coming to meet the hundreds of projects building on Cardano

— Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) November 12, 2021

Ethereum’u geçmek adına ciddi bir efor sarf eden eski Ethereum kurucu ortağı Hoskinson, yol haritası hakkında net bir açıklama yapmasa da oldukça iyimser konuşup heyecan yaşattı.

2022 ise birçok güncelleme sayesinde Cardano için çok önemli bir yıl olacak.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/cardano-c...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Bitcoin Sistemi

See more
Cardano'nun Yeni Altcoini İçin Piyasaya Çıkış Tarihi Açıklandı: Borsalardan Listeleme Haberi de Geldi!
Bitcoin Sistemi
Cardano'nun Yeni Altcoini İçin Piyasaya Çıkış Tarihi Açıklandı: Borsalardan Listeleme Haberi de Geldi!

last Tuesday at 7:57 PM

·

8 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X