Logo
Cardano Ecosystem

Coinkolik

10/19/2023

·

120 views


Cardano cazibesini yitirdi: Yüzde 94'ü zararda!

Cardano blokzinciri karlılığın düşmesi nedeniyle eski cazibesini yitirdi. Analiz verileri ise ağ üzerinde yer alan cüzdanların yüzde 94’ünün zararda olduğunu ortaya koydu.Bir Proof-of-Stake (PoS) protokolü...

Cardano cazibesini yitirdi: Yüzde 94'ü zararda!

Cardano blokzinciri karlılığın düşmesi nedeniyle eski cazibesini yitirdi. Analiz verileri ise ağ üzerinde yer alan cüzdanların yüzde 94’ünün zararda olduğunu ortaya koydu.

Bir Proof-of-Stake (PoS) protokolü olarak Cardano (ADA), düşen karlılığı nedeniyle cazibesini kaybetti. Kripto analiz platformu IntoTheBlock’tan (ITB) alınan veriler, Cardano blokzincirinde zararda olan cüzdan adreslerinin sayısını yüzde 94,13’e sabitleyerek Polygon’dan sonra kapitalize edilmiş coinlerin ilk 15’indeki en başarısız ikinci adres oldu. Söz konusu tablo, Cardano’daki 4,19 milyon kadar adresin zararda olduğunu ortaya koydu.

Potansiyel çözüm yakmak mı?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kullanım durumuna göre değerlendirildiğinde Cardano rakipleriyle yarışacak düzeyde öncü bir kripto para birimidir. Ancak, yavaşlayan talep nedeniyle token’ın çekiciliği yılın başından bu yana düştü. Bu durum, tokenin deflasyonist bir tokene dönüştürülmesine yardımcı olabilecek potansiyel bir yeniden yapılandırma gerektirdi.

Cardano’nun mevcut dolaşımdaki arzı 35,218 milyar ADA olarak belirlendi. Bu rakam Bitcoin için yalnızca 21 milyon adet kaydedildi. Talebin azalmasıyla birlikte, Shiba Inu, Ethereum ve Binance Coin (BNB) gibi diğer birçok protokolün bugüne kadar keşfettiği bir özellik olan yakmayı keşfetmek mantıklı hale geldi.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Coinkolik

ORIGINAL SOURCE

https://www.coinkolik.com/cardano-cazibe...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Coinkolik

See more
Kripto analisti, Cardano'dan (ADA) bir ralli bekliyor
Coinkolik
Kripto analisti, Cardano'dan (ADA) bir ralli bekliyor

02/09/2024

·

63 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)