Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

11/27/2023

·

70 views


Cardano’da Büyük Boğa Koşusu Kapıda! 3 Uzmana Göre ADA Önemli Kazançlara Göz Kırpıyor!

Cardano'nun ADA'si yılın başından bu yana değerini yüzde 70 artırarak birçok yatırımcını ve uzmanı etkiledi. Kripto para analistleri Ali Martinez, Dan Gambardello, ve FieryTrading ADA için iddialı hedefler verdi. Martinez ve Gambardello ADA'nın 2024'de 10 doları, FieryTrading ise 2025'te 35 doları aşmasını bekliyor. Piyasa etkisi: Nötr

Cardano’da Büyük Boğa Koşusu Kapıda! 3 Uzmana Göre ADA Önemli Kazançlara Göz Kırpıyor!

Cardano‘nun ADA’sı değerini yılın ilk gününden bu yana yüzde 70 arttırdı ve uzmanlar 2024 yılında altcoin‘deki büyümenin devam edeceği ve yeni zirvelerin görüleceği üzerinde duruyor. Tecrübeli kripto para analisti Ali Martinez, 2024 yazına kadar ADA’nın 10 dolara ulaşacağı yönünde iddialı bir hedef verirken, bir başka kripto para analisti Dan Gambardello ise Bitcoin‘in (BTC) blok ödülü yarılanmasından sonra ADA’nın fiyatının 11 doları görmesini ve piyasa değerinin 400 milyar dolara ulaşacağı öngörüsünde bulundu. Dahası kripto para analisti FieryTrading, ADA’nın Bitcoin’in blok ödülü yarılanması sonrası başlayacak döngüyle uyumlu bir modeli izleyerek 2025’te güncel fiyatlardan önemli bir artış yapmasını ve 35 dolara ulaşmasını bekliyor.

2024 “ADA Yılı” Olabilir

Cardano’nun yerel varlığı ADA, 1 Ocak’tan bu yana yaklaşık yüzde 70’lik bir fiyat artışıyla yılın en iyi performans gösteren altcoin’ler arasına oturmayı başardı. Altcoin‘in performansı çok sayıda uzmanı yakaladığı pozitif trendi 2024’te de koruyacağına inandırmış durumda. Bazıları önümüzdeki aylarda ADA’nın tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşarak rekor tazelemesini bekliyor.

Kripto para (cryptocurrency) analisti Ali Martinez, belirli grafikleri ve önceki konsolidasyon evrelerini referans alarak ADA‘nın 2024 yazına kadar muhtemelen 10 dolara ulaşmasını beklediğini açıkladı. Crypto Capital Venture‘ın kurucusu Dan Gambardello ise ADA’nın gelecek yılın Nisan ayında gerçekleşmesi beklenen Bitcoin blok ödülü yarılanmasına işaret ederek bu tarihi andan kısa bir süre sonra 11 dolara yükselebileceğini ve piyasa değerini şaşırtıcı şekilde 400 milyar dolara taşıyabileceğini iddia ederek altcoin’de ciddi çıkış bekleyenler kervanına katıldığını ilan etti.

Uzmana Göre ADA’da Asıl Büyük Patlama 2025’de Olabilir

Öte yandan Martinez ve Gambardello’in beklentisinin aksine bazı analistler Cardano‘nun yerel varlığının Bitcoin blok ödülü yarılanmasından sonraki yılda yeni zirvelere ulaşabileceğini ileri sürüyor. Buna örnek olarak kripto para analisti FieryTrading‘in öngörüsü gösterilebilir. Analist ADA’nın 2025 yılında güncel fiyatlarla yüzde 9 binin üzerinde yükselmesini ve 35 dolara ulaşmasını bekliyor.

FieryTrading, ortaya koyduğu son derece iddialı ADA öngörüsü için yaptığı yorumda şunları söyledi:

Formasyon artık doğrulandığına göre şimdi gelin ADA için sonraki boğa piyasası zirvesine bir göz atalım. Boğa piyasasının zirvesine 2025 yılında ulaşılmasını ve ADA’nın bu formasyonu takip etmeye devam edeceğini varsayarak 35 doların üzerinde bir noktada zirve yapmasını bekliyorum.

AD

TapTax - Cardano Crypto Taxes Made Simple. Available Now!

Simplify your Crypto Tax experience! From a passive holder, to day trader, to NFT project, we have your taxes covered.BUY NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/cardano-buyuk-boga...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from CoinTürk

See more
Dikkat! Balinalar Gözünü Cardano’ya (ADA) Dikti: Volatiliteye Neden Olabilir!
CoinTürk
Dikkat! Balinalar Gözünü Cardano’ya (ADA) Dikti: Volatiliteye Neden Olabilir!

yesterday at 1:08 PM

·

9 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)