Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoup

10/30/2021

·

397 views


Cardano, BitTorrent, Dogecoin Günlük Analiz: 26 Eylül

Bu yazı ilk olarak KriptoUp sayfasında yayınlanmıştır. İyileşmenin ortasında, birçok altcoin, son 24 saatte hafif kazançlarla birlikte konsolidasyon gösterdi. Cardano yükseldi ve ani direnişini hedef aldı. BitTorrent ayrıca, piyasada düşüş baskısına işaret eden teknik göstergelere rağmen yukarı yönlü hareket kaydetti. Son olarak,...

Cardano, BitTorrent, Dogecoin Günlük Analiz: 26 Eylül

İyileşmenin ortasında, birçok altcoin, son 24 saatte hafif kazançlarla birlikte konsolidasyon gösterdi. Cardano yükseldi ve ani direnişini hedef aldı. BitTorrent ayrıca, piyasada düşüş baskısına işaret eden teknik göstergelere rağmen yukarı yönlü hareket kaydetti. Son olarak, satın alma gücü negatif bölgede kalmasına rağmen Dogecoin toparlandı. 

Cardano (ADA)

cardanoADA/USD, TradingView

Cardano, son 24 saatte %9,4 değer kazandı. Direnç işareti 2,45 dolarda kaldı. Diğer ek seviyeler de bir haftanın en yüksek seviyesi olan 2.60$’da kaldı ve ADA’nın 2.78$’ı tekrar ziyaret edebileceğini aştı. Parametreler toparlanma sonrasında yükselişe geçti. 

Göreceli Güç Endeksi , satın alma gücünün de toparlandığını gösteren yarım çizginin üzerinde görüldü. MACD , histogramlarında yeşil çubuklar parladı.

Chaikin Para Akışı , sermaye girişlerinin pozitif olması nedeniyle orta çizginin üzerinde gerçekleşti. Öte yandan, ADA 1,97 dolara ve 1,83 dolara düşebilir. 

BitTorrent (BTT)

bittorrent BTT / USD, TradingView

BitTorrent, son 24 saatte %2,2 arttı. Altcoin 0,0032 dolardan fiyatlandırıldı. Madeni para için genel direnç 0,0035 dolarda kaldı. 0,0035 doların üzerine çıktıktan sonra, diğer fiyat tavanı 0,0040 dolarda ve ardından 0,0046 dolarda kaldı.

Ancak, göstergeler olumsuz bir fiyat hareketine işaret etti. Göreceli Güç Endeksi yarı çizginin altındaydı, satın alma gücü de negatifti. MACD , histogramda yanıp sönen kırmızı çubuklar.

Müthiş Osilatör , yeşil sinyal çubuklarını kaydetti. Düşüş, satın alma gücünün azalmasından kaynaklanabilir. Destek bölgesi 0,0032 ile 0,0028 dolar arasındaydı. 

Dogecoin (DOGE)

dogecoinDOGE/USD, TradingView

Dogecoin, son 24 saat içinde %3,4 oranında iyileşti ve 0,20 dolardan işlem gördü. Ani direnç 0,21 dolar ve ardından 0,24 dolar oldu. Temel parametreler düşüş eğilimi gösterse de, göstergeler toparlanma belirtileri gösterdi. 

Göreceli Güç Endeksi yarı-line altına ve 40 işareti olarak gerçekleşti. MACD’nin histogramlarındaki kırmızı çubuklar , son işlem seanslarında geriledi.

Bollinger Bantları paralel kaldı, bu da Dogecoin’in bir miktar konsolidasyon gözlemleyebileceğini gösterdi. Altcoin aşağı yönde hareket ederse, Dogecoin 0.19 dolarlık destek seviyesinin yakınında işlem görecektir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Kriptoup

ORIGINAL SOURCE

https://kriptoup.com/cardano-bittorrent-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Kriptoup

See more
Charles Hoskinson Cardano (ADA) Tahminini Açıkladı! Ekosistemin Blockchain Ağı Olacağını Söyledi!
Kriptoup
Charles Hoskinson Cardano (ADA) Tahminini Açıkladı! Ekosistemin Blockchain Ağı Olacağını Söyledi!

10/28/2022

·

234 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X