Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

04/03/2023

·

134 views


Cardano Balinaları Birikimlerine Hız Kazandırıyor: ADA, Yeni Bir Ralliye mi Hazırlanıyor? › CoinTürk

IntoTheBlock, Cardano balinalarının son dönemlerde artan birikimlerine işaret ederek güncel verileri paylaştı.Okuma Süresi: 2 DakikaCardano blokzincirinin yerel kripto para birimi ADA, son günlerde kripto...

Cardano Balinaları Birikimlerine Hız Kazandırıyor: ADA, Yeni Bir Ralliye mi Hazırlanıyor? › CoinTürk

IntoTheBlock, Cardano balinalarının son dönemlerde artan birikimlerine işaret ederek güncel verileri paylaştı.

Okuma Süresi: 2 Dakika

Cardano blokzincirinin yerel kripto para birimi ADA, son günlerde kripto para piyasasındaki yön belirsizliğine rağmen piyasada pozitif ayrışarak güçlü bir yükseliş ivmesi yakaladı ve geçen haftadan bu yana değer artışlarına hız kazandırdı. Son 1 haftalık zaman dilimi içerisinde %12’nin üzerinde bir değer artışı kaydeden ADA, 0,39 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Söz konusu yükseliş ivmesi devam ederken de kripto analiz platformu IntoTheBlock, Cardano’daki (ADA) güncel teknik görünümü değerlendirdi.

Bir Haftada %12’nin Üzerinde Değer Artışı

Cardano (ADA), son 1 haftalık zaman dilimi içerisinde %12’nin üzerinde bir değer artışı kaydederek güçlü bir yükseliş ivmesi yakaladı ve son günlerde de değer artışlarına hız kazandırmaya başladı. Gün içerisinde de piyasada pozitif ayrışan ADA, piyasadaki çoğu kripto para birimi güne düşüş ile başlarken son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde ortalama %3,3’lük bir yükseliş kaydederek günün öne çıkan kripto para birimleri arasında yer aldı. Söz konusu yükseliş ivmesi devam ederken kripto analiz platformu IntoTheBlock ta portföylerinde oldukça yüksek miktarlarda kripto varlık bulunduran ve kripto ekosisteminde ‘balina’ olarak tabir edilen adreslerin son 1 aylık zaman dilimi içerisinde gerçekleştirdiği işlemlere ilişkin verileri paylaştı.

IntoTheBlock, Güncel Verileri Paylaştı

Çok sayıda kripto analiz platformu, Cardano’nun (ADA) son dönemlerdeki yükselişini değerlendirdi ve Cardano ağı etkinliğindeki artışlara dikkat çekti. Cardano ağı etkinliği ve ağda gerçekleşen işlem sayısı, ADA’nın benimsenme oranlarının da artması ile birlikte önemli yükselişler kaydetmeye başladı. Aynı zamanda IntoTheBlock ta paylaştığı güncel verilere işaret ederek son dönemlerde kripto balinalarının da portföylerine önemli ölçüde ekleme yaptı. IntoTheBlock’un paylaştığı güncel verilere göre Cardano balinaları, Mart ayı içerisinde yaklaşık 150 milyon adet ADA daha satın aldı.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

AD

NotifyLog.com - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/cardano-balinalari...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from CoinTürk

See more
Fiyatlar Düşmüşken Bu Altcoin Dikkat Çekiyor! Boğanın Yıldızı Alım Noktasında Mı? › COINTURK
CoinTürk
Fiyatlar Düşmüşken Bu Altcoin Dikkat Çekiyor! Boğanın Yıldızı Alım Noktasında Mı? › COINTURK

last Wednesday at 10:00 PM

·

15 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)