Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoteknikhaber

08/08/2023

·

86 views


Cardano Balinaları Artık En Yüksek ADA Seviyelerine Sahip - Kripto Teknik Haber

Cardano Cardano’da daha fazla balina faaliyeti, fiyat açısından olumlu bir artışla kayıtlara geçti. Cardano (ADA), balinaların ağdaki faaliyetleriyle ilgili ilgi çekici zincir üstü istatistikleri sergiliyor....

Cardano Balinaları Artık En Yüksek ADA Seviyelerine Sahip - Kripto Teknik Haber
Cardano
Cardano

Cardano’da daha fazla balina faaliyeti, fiyat açısından olumlu bir artışla kayıtlara geçti. Cardano (ADA), balinaların ağdaki faaliyetleriyle ilgili ilgi çekici zincir üstü istatistikleri sergiliyor. Kripto analitik platformu Santiment’ten alınan veriler, 100.000 ila 10.000.000 ADA kripto para tutan ADA balinalarının ve köpekbalıklarının Eylül 2022’den bu yana en yüksek seviyelerine ulaştığını gösterdi.

Santiment, Cardano’nun fiyatı 0.29 dolar seviyesini geçtiğinde birikimin oldukça derinleştiğine dikkat çekti. Balinalar kayda değer birikim seviyelerine geri dönmüş gibi görünse de, kripto analitiği sağlayıcısı, işlem hacmindeki artışta gösterildiği gibi, genellikle Cardano blok zincirinde daha fazla zincir içi etkinliğin devam ettiğini gösterdi. Bu metrik, son altı aydır neredeyse her hafta önemli ölçüde artıyor.

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on Kriptoteknikhaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoteknikhaber.com/cardan...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from Kriptoteknikhaber

See more
Cardano Toplam Kilitli Değeri Yükselişte - Kripto Teknik Haber
Kriptoteknikhaber
Cardano Toplam Kilitli Değeri Yükselişte - Kripto Teknik Haber

11/07/2023

·

29 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)