Logo
Cardano Ecosystem

BeInCrypto (TK)

05/23/2023

·

37 views


Cardano Balinaları ADA Biriktirmeye Devam Ediyor

Altcoin projeleri, uzun süreli yatay hareketin ardından yeni günde yükselişe geçti. Köklü altcoin projesi Cardano (ADA), bu süreçte 0,37 dolara kadar yükseldi. Zincir üstü veriler ise balinaların ADA...

Cardano Balinaları ADA Biriktirmeye Devam Ediyor

Altcoin projeleri, uzun süreli yatay hareketin ardından yeni günde yükselişe geçti. Köklü altcoin projesi Cardano (ADA), bu süreçte 0,37 dolara kadar yükseldi. Zincir üstü veriler ise balinaların ADA biriktirmeye devam ettiğini gösterdi.

Zincir üstü veri analiz şirketlerinden IntoTheBlock, sosyal medya hesabı üzerinden Cardano’ya yönelik bir seri paylaştı. Veriler ile birlikte ağ üzerindeki hareketliliğin incelendiği tweet serisinde, balinaların son dönemde birikimlerini artırdığı vurgulandı.

Buna göre son 30 gün içerisinde bu cüzdanlara girişlerde %1.500’lük bir artış görüldü. Bu, Cardano balinalarının yükseliş beklentisini koruduğu şeklinde yorumlandı.

Büyük balina işlemlerinin yanında küçük yatırımcılarının ağ üzerinde işlemleri de son 3 ayın en yüksek seviyesine çıktı. 10-100 dolar aralığında işlem yapan geniş yatırımcı grubu, toplam işlemlerin %28’ini oluşturdu.

Tüm bu ağ üzerindeki hareketliliğe rağmen ADA yatırımcılarının büyük bir bölümü zararda görünmeye devam etti. IntoTheBlock’a göre tüm yatırımcıların sadece %22,2’si güncel değerlerde kârlı pozisyonlarda bulunuyor. %73,2’sinin cüzdanları gerçekleşmemiş zarar durumunda bulunmaya devam ediyor.

Cardano, yazının kaleme alındığı sırada 0,370 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Cardano, Ethereum ve altcoin piyasası hakkında daha fazla şey öğrenmek, son dakika gelişmelerinden haberdar olmak, fiyat tahminleri ve altcoin analizlerini anında görmek ister misiniz? Güncel gelişmelerden haberdar olmak için TwitterFacebookTelegramInstagram ve Youtube kanallarımızı takip edebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi

Sorumluluk Reddi: Trust Project yönergelerine uygun olarak bu makale, sektördeki uzmanların veya bireylerin görüşlerini ve bakış açılarını sunar. BeInCrypto, okuyucuya şeffaf raporlar ulaştırmaya kendini adamıştır. Ancak bu makalede ifade edilen görüşler, BeInCrypto’nun veya çalışanlarının düşüncelerini yansıtmayabilir. Okuyucular bu içeriğe dayalı karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamalı ve bir profesyonele danışmalıdır.

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on BeInCrypto (TK)

ORIGINAL SOURCE

https://tr.beincrypto.com/cardano-balina...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from BeInCrypto (TK)

See more
Solana (SOL), Polygon (Matic) ve Cardano (ADA) İçin Bir Delist Haberi Daha Geldi
BeInCrypto (TK)
Solana (SOL), Polygon (Matic) ve Cardano (ADA) İçin Bir Delist Haberi Daha Geldi

07/14/2023

·

62 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)