Cardano Balinaları ADA Almaya Devam Ediyor

Kriptoteknikhaber 3 months ago Report
Telegram LinkedIn
CardanoCardano

Büyük kripto yatırımcıları, Cardano’nun ADA’sını biriktirmeye devam ederek bakiyelerini tarihi bir yüksek seviyeye çıkarıyor. IntoTheBlock zincir üstü veri toplayıcının analitik ekibi, balinaların büyük miktarlarda ADA edinmeye devam ettiği hakkında bir tweet yayınladı. Şimdi cüzdanlarının bakiyeleri tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Yakın tarihli bir tweet’te IntoTheBlock, 1 milyon ila 10 milyon ADA’ya sahip cüzdanlarda tutulan Cardano’nun yerel parası ADA miktarının bu yıl katlanarak arttığını paylaştı. Bu kripto adresleri tarafından tutulan ADA arzı 8,09 milyardan 12,19 milyara yükseldi. Üç gün önce, 1 Mart’ta, bu cüzdanlar tarafından tutulan ADA bakiyesi, 12.47 milyar ADA ile tarihi bir yüksek seviyeye ulaştı.

binance

Accumulation continues.

The balance held by addresses with 1m-10m $ADA has grown exponentially in 2022, from 8.09b to 12.19b ADA 👀

On March 1 it reached a new ATH of 12.47b ADA held by these addresses.@Cardano data: https://t.co/8ME8STegu5

Use the code idbcardano to sign up pic.twitter.com/haJuPHObSm

— IntoTheBlock (@intotheblock) March 3, 2022

Daha küçük yatırımcılar ise son bir günde 16 milyon ADA satın aldı. Santiment analitik şirketine göre, 100.000 ila 1 milyon ADA arasında depolanan bir dizi cüzdanın sadece yirmi dört saat içinde 16.000.000 ADA’yı ele geçirdiğini bildirdi.

Shark Cardano cüzdanları da son zamanlarda ADA varlıklarına ekleniyor. 23 Şubat’ta Santiment, 10.000 ila 100.000 ADA arasında bakiyeye sahip bu cüzdanların, önceki beş hafta içinde dolaşımdaki ADA arzının %6’sını daha satın aldığını duyurdu.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

Original Source: https://www.kriptoteknikhaber.com/cardano-balinalari-ada-almaya-devam-ediyor/

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.

Join Our Weekly Newsletter of Cardano

Your weekly dose of Cardano news straight to your inbox!
GADA Finance is launching its Initial Stake Pool Offering (ISPO) Starting on June 29, 2022
Being the first permissionless and community-governed launchpad on Cardano, we intend to raise funds through a public ISPO which will enhance the Cardano ecosystem. CLICK HERE!
READ THE ORIGINAL ARTICLE ON >> Kriptoteknikhaber