Logo
Cardano Ecosystem

BeInCrypto Polska

10/21/2023

·

166 views


Założyciel Cardano wybiera AMA zamiast politycznie naładowanego Web Summit

Charles Hoskinson, założyciel Cardano, niedawno odrzucił zaproszenie do udziału w Web Summit, ponieważ wydarzenia te stają się coraz bardziej polityczne. 20 października Hoskinson (Cardano) wyjaśnił, że...

Założyciel Cardano wybiera AMA zamiast politycznie naładowanego Web Summit

Charles Hoskinson, założyciel Cardano, niedawno odrzucił zaproszenie do udziału w Web Summit, ponieważ wydarzenia te stają się coraz bardziej polityczne.

20 października Hoskinson (Cardano) wyjaśnił, że odrzucił zaproszenie, powołując się na obawy związane ze wzrostem upolitycznienia konferencji technologicznych.

Hoskinson odrzuca zaproszenie na Web Summit

Hoksinson uważa, że konferencje te powinny być forami wymiany pomysłów i innowacji na rzecz lepszej przyszłości, a nie być wykorzystywane do wygłaszania oświadczeń politycznych.

Zastanawiając się nad swoim poprzednim doświadczeniem na tym wydarzeniu, Hoskinson zauważył, że spędził 20 minut broniąc branży kryptowalut przed oskarżeniami o przestępczość. Dodał, że wydarzenia technologiczne powinny skupić się na współpracy, a nie stać się areną osądów.

Sponsorowane

Sponsorowane

“Magia konferencji technologicznych ma być cudem lepszego jutra, wspaniałych pomysłów i nowych doświadczeń. Nie poproś swoich prelegentów, aby wyjaśnili, dlaczego nie są przestępcami lub nie są teraz politykami” – powiedział Hoskinson.

Jako alternatywę, Hoskinson ujawnił zamiary zorganizowania pięciogodzinnej sesji Ask Me Anything (AMA). Nie podał jeszcze szczegółów, kiedy ta sesja się odbędzie.

Cardano AXO DEX uruchamia publiczną sieć testową

Zdecentralizowana giełda AXO (DEX) niedawno wprowadziła swoją publiczną sieć testową w sieci Cardano.

Sponsorowane

Sponsorowane

19 października AXO poinformowało, że publiczna sieć testowa będzie gromadzić dane testowe z powszechnego stosowania protokołu. Giełda stwierdziła mimo to, że spodziewa się niekonwencjonalnych wzorców handlowych w swojej sieci testowej, dodając, że może celowo ograniczyć przepustowość protokołu, aby zminimalizować szum danych.

Interfejs handlowy AXO. Źródło: AXO

Dodał:

“W zależności od spostrzeżeń zebranych z sieci testowej, możemy wprowadzić aktualizację protokołu Axo. Zmiany te mogą być tak subtelne, jak krótkie przestoje lub, w bardziej ekstremalnych przypadkach, wymagać kompleksowego ponownego uruchomienia sieci”.

Cena ADA

Rynek kryptowalut cieszył się pozytywnym tygodniem, ale cena ADA Cardano pozostała w większości stłumiona. Dane BeIncrypto pokazują, że token Cardano ADA wzrósł o 3,3% w ciągu ostatnich 24 godzin do około 0,25 USD.

Cena Cardano ADA. Źródło: BeInCrypto

Ta akcja cenowa sprawiła, że posiadacze obawiali się bardziej zwyżkowego ruchu. BeInCrypto poinformował, że rynek może zobaczyć wybicie ceny ADA. Jeśli zobaczy on więcej przejęć wielorybów, wraz ze wzrostem dziennego wskaźnika udziału w sieci.

Sponsorowane

Sponsorowane

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on BeInCrypto Polska

ORIGINAL SOURCE

https://pl.beincrypto.com/cardano-ama-za...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from BeInCrypto Polska

See more
Cardano (ADA) zyskuje na atrakcyjności. Czy wieloryby utrzymają 30 mln USD?
BeInCrypto Polska
Cardano (ADA) zyskuje na atrakcyjności. Czy wieloryby utrzymają 30 mln USD?

10/23/2023

·

185 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)