Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

08/22/2022

·

203 views


Cardano Almak İçin Doğru Zaman mı? İşte Sıradaki Seviyeler!

Kripto para piyasaları düşüş yaşarken, piyasanın önde gelen uzmanları Cardano yatırımcıları için önemli seviyeleri açıkladı! İşte detaylar… Cardano için yükseliş vakti geliyor mu? kriptoarena.com olarak aktardığımız verilerde bildiğiniz üzere tüm kripto para piyasası 19 Ağustos tarihinden bu yana düşüş...

Cardano Almak İçin Doğru Zaman mı? İşte Sıradaki Seviyeler!

Kripto para piyasaları düşüş yaşarken, piyasanın önde gelen uzmanları Cardano yatırımcıları için önemli seviyeleri açıkladı! İşte detaylar…

Cardano için yükseliş vakti geliyor mu?

kriptoarena.com olarak aktardığımız verilerde bildiğiniz üzere tüm kripto para piyasası 19 Ağustos tarihinden bu yana düşüş yaşıyor. Bu kripto para birimlerinin arasında Cardano (ADA)’da yer alıyor. Ağustos 2022’deki zirvesinden yaklaşık yüzde 23 düşüş yaşayan Cardano, geçtiğimiz hafta oluşan satış baskısından kurtulmaya çalışıyor. Anlık olarak Cardano’nun yerel token’ı ADA, son 24 saatlik süreçte yüzde 2.4 değer kaybı yaşayarak 0.452649 dolar seviyelerine gerilemiş durumda.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz Mayıs ayında yaşanan Terra çöküşü ile beraber birçok kripto para birimi düşüş yaşamıştı. Çöküşten hemen önce ise Cardano, 0,40 dolar seviyesi ile 0.60 dolar seviyesi arasında işlem görüyordu. Bir diğer yandan uzmanlar ise Cardano’nun son 90 gün içerisinde iki kez dip seviyeleri gördüğüne dikkat çekiyor. Uzmanların yorumlarına göre ilk yaptığı düşüşte Mayıs ayında Cardano 0.40 dolar seviyelerine düşüş yaşamıştı. Ardından gelen ikinci düşüş ise Temmuz ayının ortasında olan düşüş piyasasının başlangıcı olarak karşımıza çıkıyor. Ancak sadece birkaç hafta sonrasında yaşanan ADA’nın boğa koşusuyla 0.60 dolarlık seviyeye kadar yükseliş yaşamasıyla beraber ADA, 0.40 dolar civarında dip seviyelere ulaştığında kripto para biriminin bir trend dönüşü gördüğü ve yüzde 50 oranında değer kazandığı gözlemlendi.

Uzmanlar trend dönüşünü işaret ediyor!

Her ne kadar yatırımcılara Trend dönüşü ilginç gelse de, anlık olarak 0.40 dolar civarında bir yatırım için fikir verebilir. Ancak uzmanlara göre dikkat edilmesi gereken iki faktör bulunuyor.

Göz önünde bulundurulması gereken en önemli ve ilk faktörü açıklayan uzmanlar, kripto para biriminin Vasil Hard Fork’unun FUD tarafından zorlanan test ağı sorunlarının devam eden gecikmesi olarak karşımıza çıkıyor. İkinci neden ise mevcut 0.44 dolar seviyesi, onaylanmış yerel taban olmadığı için tekniktir. Öte yandan, Vasil hard fork’unda daha fazla gecikme ve kripto piyasası üzerinde daha fazla düşüş kontrolü olursa, ADA fiyatı 0,4 dolar seviyesinden daha da düşüş yaşayabilir.

 Gelecek Hafta İnanılmaz Haberler Var!

Raporlara göre Cardano ağında geliştirici olarak görev yapan Adam Dean, Cardano Node v.1.35.2 ve ayrıca diğer düğümlerde de bir sorun olduğunu ortaya çıkardı. Bu durum v.1.35.2’nin ilk zincirle uyumlu olmayacağı bilindikten sonra ortaya konuldu. Bu nedenle bir yatırımcı olarak, Vasil Hard Fork ve piyasa duyarlılığı ile ilgili tüm güncellemeleri takip etmek son derece önemli.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/cardano-alma...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from KriptoArena

See more
İşte DOGE, BTC ve Bu 8 Altcoin İçin Trade Seviyeleri!
KriptoArena
İşte DOGE, BTC ve Bu 8 Altcoin İçin Trade Seviyeleri!

last Sunday at 9:00 AM

·

43 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X