Logo
Cardano Ecosystem

Kriptokoin

05/04/2023

·

27 views


Cardano Alan Efsane Rapçi, Bu Altcoini de Övdü: Fırladı! Kriptokoin.com

Birleşik Devletler magazininden düşmeyen ve kripto para piyasasında Cardano yatırımlarıyla tanınan ünlü rapçi Soulja Boy, son zamanların ön plana çıkan popüler meme coin projesi PEPE’yi övdü! Ünlü sanatçının...

Cardano Alan Efsane Rapçi, Bu Altcoini de Övdü: Fırladı! Kriptokoin.com

Birleşik Devletler magazininden düşmeyen ve kripto para piyasasında Cardano yatırımlarıyla tanınan ünlü rapçi Soulja Boy, son zamanların ön plana çıkan popüler meme coin projesi PEPE’yi övdü! Ünlü sanatçının son hamlesinden sonra PEPE’nin fiyatı fırladı! İşte detaylar…

Cardano yatırımlarıyla tanınan ünlü rapçi Soulja Boy PEPE’yi tweetledi: Fiyat yükseliyor!

Kriptokoin.com olarak daha önce aktardığımız üzere, 2021 yıllarında Cardano (ADA) alan ve takma adıyla Soulja Boy olarak bilinen ünlü sanatçı DeAndre Cortez Way, Twitter üzerinden aktardığı yeni Tweet’ler ile beraber yatırımcıları heyecanlandırdı. Daha önce de birçok tweet’inde bazı kripto para birimlerine değinen ünlü sanatçı ve girişimci Soulja Boy, son günlerin popüler meme coin’i PEPE’den bahsetti.

Popülaritesi günden güne artan PEPE için birçok ünlü yatırımcı ve sanatçı yorum yaparken, Amerikalı hip-hop şarkıcısı YEAT’ın ünlü şarkısı “I Done Got Rich”ten alıntı yaparak “PEPE sayesinde zengin oldum” diyerek PEPE’den bahsetti ve birçok yatırımcının dikkatini çekti. Hatırlayacağınız üzere daha önce kendi kripto para birimi Souljacoin’i piyasaya sürmeyi bile düşünen ünlü sanatçı, bunun bir şaka olduğunu da tweetlemişti.

PEPE’nin yüzde 51’lik yükselişiyle beraber balinalar PEPE’ye yöneldi

Lookonchain tarafından aktarılan bazı veriler, son birkaç günde bir balinanın elindeki birçok varlığı PEPE almak için sattığını ortaya koyuyor. Önde gelen balina, 1.71 trilyon PEPE satın almak için 20.6 WBTC yani 590 bin dolar değerinde WBTC sattı. Bununla beraber balina, yaklaşık 90 bin dolar değerindeki 17 milyar CULT’ı da PEPE almak için satışa sundu. Öte yandan veriler, balinanın yaklaşık 235 bin dolar değerinde 44.194 UNI ve 37 bin dolar değerinde 20 ETH satışı yaptığını da ortaya koyuyor.

Bununla beraber Lookonchain verileri, büyük kripto para balinasının yaptığı alım satımları, Twitter üzerinden şu şekilde aktardı:

PEPE coin nedir?

Bildiğiniz üzere PEPE coin, popüler internet mem’i Pepe The Frog’a dayanıyor. Bu yıl Nisan ayında piyasaya sürülen PEPE coin, birçok yatırımcının dikkatini çekerken, sosyal medya platformlarında öncü oldu. Bununla beraber kripto para projesinin kurucusu anonim kaldı. Öte yandan PEPE’nin son dönemlerde trend olmasında rol oynayan bir faktör ise PEPE’nin çoğunluğunun çoktan elden çıkarılmış olması ve yatırımcılarına büyük karlar sağlaması olarak öne çıkıyor.

Şoke Edici Benzerlik: Bitcoin ve PEPE Coin Grafiğine Bakın!

Dolayısıyla PEPE, anlık olarak DOGE ve SHIB gibi popüler meme coin’lerden daha iyi bir performans gösterdi. Gokhsthein Media şirketinin kurucusu David Gokhshtein bununla ilgili kısa süre önce tweet attı ve insanlar PEPE satın almak için SHIB varlıklarını satarken çok sayıda işlem fark ettiğini aktardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

AD

NotifyLog.com - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT NOW!


Read Original Article on Kriptokoin

ORIGINAL SOURCE

https://kriptokoin.com/cardano-alan-efsa...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Kriptokoin

See more
PEPE Değil! Yatırımcıların Radarında Bu Altcoinler Var Kriptokoin.com
Kriptokoin
PEPE Değil! Yatırımcıların Radarında Bu Altcoinler Var Kriptokoin.com

05/27/2023

·

13 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)