Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoteknikhaber

09/06/2023

·

133 views


Cardano Ağustos'ta 1,6 Milyon İşlem Artışı Gördü - Kripto Teknik Haber

cardano Popüler bir blockchain platformu olan Cardano, geçen ay işlem hacminde önemli bir artış gördü ve ağustos ayında 1,6 milyon işlem artışı bildirdi. Bu artış, platformdaki mevcut 138 projeye eklenen iki...

Cardano Ağustos'ta 1,6 Milyon İşlem Artışı Gördü - Kripto Teknik Haber
cardano
cardano

Popüler bir blockchain platformu olan Cardano, geçen ay işlem hacminde önemli bir artış gördü ve ağustos ayında 1,6 milyon işlem artışı bildirdi.

Bu artış, platformdaki mevcut 138 projeye eklenen iki yeni projenin lansmanı ve geliştirme aşamasındaki ilave on iki projeyle birlikte geliyor.

Genel olarak kripto para piyasası durgundu, Cardano güçlü ekosistem büyümesini sergileyerek daha geniş trendlere meydan okuyor gibi görünüyor. Büyüme sadece işlem hacmiyle sınırlı değil. Son güncellemelere göre Cardano’daki token politikalarının sayısı 850 arttı ve platformda 140.000 yeni yerel token basıldı.

Teknik gelişmeler de dikkat çekiciydi. Cardano’nun akıllı sözleşme yeteneğinin bir parçası olan Plutus v1 komut dosyalarının sayısı 231 artarak toplam 6.123’e yükseldi. Plutus v2 komut dosyaları 510 artışla toplam sayıyı 3.358’e çıkardı.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Kriptoteknikhaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoteknikhaber.com/cardan...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Kriptoteknikhaber

See more
Cardano (ADA) 88,6 Milyon İşlemle Önemli Bir Dönüm Noktasına Ulaştı - Kripto Teknik Haber
Kriptoteknikhaber
Cardano (ADA) 88,6 Milyon İşlemle Önemli Bir Dönüm Noktasına Ulaştı - Kripto Teknik Haber

04/05/2024

·

43 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)