Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoteknikhaber

09/06/2023

·

22 views


Cardano Ağustos'ta 1,6 Milyon İşlem Artışı Gördü - Kripto Teknik Haber

cardano Popüler bir blockchain platformu olan Cardano, geçen ay işlem hacminde önemli bir artış gördü ve ağustos ayında 1,6 milyon işlem artışı bildirdi. Bu artış, platformdaki mevcut 138 projeye eklenen iki...

Cardano Ağustos'ta 1,6 Milyon İşlem Artışı Gördü - Kripto Teknik Haber
cardano
cardano

Popüler bir blockchain platformu olan Cardano, geçen ay işlem hacminde önemli bir artış gördü ve ağustos ayında 1,6 milyon işlem artışı bildirdi.

Bu artış, platformdaki mevcut 138 projeye eklenen iki yeni projenin lansmanı ve geliştirme aşamasındaki ilave on iki projeyle birlikte geliyor.

Genel olarak kripto para piyasası durgundu, Cardano güçlü ekosistem büyümesini sergileyerek daha geniş trendlere meydan okuyor gibi görünüyor. Büyüme sadece işlem hacmiyle sınırlı değil. Son güncellemelere göre Cardano’daki token politikalarının sayısı 850 arttı ve platformda 140.000 yeni yerel token basıldı.

Teknik gelişmeler de dikkat çekiciydi. Cardano’nun akıllı sözleşme yeteneğinin bir parçası olan Plutus v1 komut dosyalarının sayısı 231 artarak toplam 6.123’e yükseldi. Plutus v2 komut dosyaları 510 artışla toplam sayıyı 3.358’e çıkardı.

AD

Cardano Catalyst Project - Discover and Vote for our proposals in Fund 10 by Sep 14th, 2023 11:00 UTC

If you are you using your ADA to vote in Cardano’s Project Catalyst don’t forget to voice your vote. We would be excited if you can see, comment, share and vote for us. Our Proposals.VOTE FOR US!


Read Original Article on Kriptoteknikhaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoteknikhaber.com/cardan...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

More from Kriptoteknikhaber

See more
Hoskinson, Cardano'nun Dünyanın En Büyük Kripto Para Birimi Olacağını Söyledi - Kripto Teknik Haber
Kriptoteknikhaber
Hoskinson, Cardano'nun Dünyanın En Büyük Kripto Para Birimi Olacağını Söyledi - Kripto Teknik Haber

08/26/2023

·

31 views

Related News

See more
NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)