CardanoCardano

Cardano, yeni adreslerin %167 oranında artmasıyla zincir içi aktivitede büyük bir artış kaydetti. Tanınmış bir kripto analisti, IntoTheBlock’un Net Ağ büyüme ölçümlerine atıfta bulunarak Cardano blok zinciri için zincir üstü aktivitede önemli bir artış bildirdi. Analist, Cardano ağında oluşturulan yeni günlük adreslerin sayısının yaklaşık %167 artarak 112.500 adresi aştığını belirtti. Analist, bu metrikteki sürekli büyümenin ADA için fiyat volatilitesindeki bir artıştan önce geldiğini savundu.

Bitcoin’in yanı sıra Cardano, işlem etkinliği açısından Ethereum’u geride bırakarak en üst sırada yer aldı. İşlem hacmine göre Cardano, Ethereum’u 15.06 milyar dolar ile geride bırakırken, Ethereum 24 saatlik 6.71 milyar dolarlık hacim kaydetti.Cardano, düzeltilmiş hacimlerde Ethereum’dan daha iyi performans gösterdi ve 24 saatlik hacmi 14.26 milyar dolar iken, Ethereum 5.20 milyar dolarlık hacim kaydetti.

binance

#Cardano has seen a significant increase in on-chain activity!

The number of new daily addresses being created on the $ADA network surged by 167% to hit 112.5K addresses. A sustained increase in this metric generally precedes a spike in price volatility for #ADA. pic.twitter.com/9m8tjt2U9m

— Ali Martinez (@ali_charts) February 16, 2022


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!