Logo
Cardano Ecosystem

BeInCrypto Polska

12/05/2022

·

168 views


Cardano (ADA) zamyka pierwszą byczą świecę od 5 tygodni

ADA jest natywnym tokenem platformy blockchain Cardano. Należy do kategorii smart kontraktów. Cyfrowe aktywo zostało stworzone przez Charlesa Hoskinsona. Cena Cardano spadała poniżej zstępującej linii oporu od czasu osiągnięcia rekordu wszech czasów (ATH) na poziomie 3,101 USD w sierpniu...

Cardano (ADA) zamyka pierwszą byczą świecę od 5 tygodni

Cardano (ADA) załamało się z długoterminowego horyzontalnego obszaru wsparcia. Jednak wciąż handluje wewnątrz byczej formacji.

ADA jest natywnym tokenem platformy blockchain Cardano. Należy do kategorii smart kontraktów. Cyfrowe aktywo zostało stworzone przez Charlesa Hoskinsona.

Cena Cardano spadała poniżej zstępującej linii oporu od czasu osiągnięcia rekordu wszech czasów (ATH) na poziomie 3,101 USD w sierpniu 2021 roku. Ruch w dół doprowadził do dołka na poziomie 0,295 USD w listopadzie 2021 r.

Ruch w dół pozornie spowodował załamanie poniżej obszaru wsparcia horyzontalnego na 0,350 USD. Jest to kluczowy poziom, ponieważ działał jako wsparcie od początku 2021 roku. Ponadto jest to ostatni obszar wsparcia przed obszarem 0,15 USD, który znajduje się 50% poniżej obecnej ceny.

Pomimo załamania, tygodniowy RSI wygenerował byczą dywergencję (zielona linia). Jest to byczy sygnał, który często poprzedza ruchy wzrostowe. Fakt, że występuje on na tygodniowym przedziale czasowym dodatkowo zwiększa jego ważność.

W rezultacie, tygodniowy interwał daje sprzeczne sygnały pomiędzy akcją cenową a odczytami wskaźników technicznych.

Odzyskanie obszaru 0,350 USD i późniejsze wybicie z opadającej linii oporu potwierdziłoby byczą prognozę ceny Cardano. Z drugiej strony, odrzucenie prawdopodobnie doprowadziłoby do spadku w kierunku 0,15 USD.

Tygodniowy wykres CardanoWykres ADA/USDT dzięki Tradingview

Prognoza ceny Cardano: Czy byczy wzorzec rozegra się w tym tygodniu?

Analiza techniczna na dziennym interwale pokazuje, że cena Cardano handluje w klinie zniżkującym od początku maja. Klin zniżkujący jest uważany za byczy wzór, co oznacza, że wybicie z niego byłoby najbardziej prawdopodobnym scenariuszem. Cena ADA wzrosła w ciągu ostatnich 24 godzin i obecnie znajduje się w środku klina.

Dzienny RSI wspiera kontynuację ruchu wzrostowego. Wskaźnik wygenerował byczą dywergencję i jest w trakcie ruchu powyżej 50. To zapewnia byczą perspektywę dla przyszłej ceny.

Dzienny wykres ADAWykres ADA/USDT dzięki Tradingview

Wreszcie, krótkoterminowy wykres dwugodzinny pokazuje, że cena Cardano handluje przy linii oporu wznoszącego się kanału równoległego. Jednak, odzyskała ona obszar oporu przy 0,32 USD.

Wybicie z kanału potwierdziłoby, że cena ADA zmierza w kierunku linii oporu klina. I odwrotnie, spadek poniżej obszaru 0,32 USD wskazywałby na zwiększone prawdopodobieństwo nowych dołków.

2-godzinny wykres CardanoWykres ADA/USDT dzięki Tradingview

Aby zapoznać się z najnowszą analizą rynku kryptowalut przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.

AD

NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT


Read Original Article on BeInCrypto Polska

ORIGINAL SOURCE

https://pl.beincrypto.com/cardano-ada-by...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from BeInCrypto Polska

See more
Kurs Cardano (ADA) wzrasta przed premierą stablecoina Djed
BeInCrypto Polska
Kurs Cardano (ADA) wzrasta przed premierą stablecoina Djed

01/23/2023

·

43 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more
WingRiders Governance Token


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics