Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoteknikhaber

01/30/2024

·

81 views


Cardano (ADA) Yüzde 10 Yükseldi - Kripto Teknik Haber

cardano Piyasa değerine göre en büyük sekizinci kripto para birimi olan Cardano (ADA), son 24 saatte %10’luk kayda değer bir artış gördü ve haberin yazıldığı sırada 0,67 dolar gibi gün içi en yüksek...

Cardano (ADA) Yüzde 10 Yükseldi - Kripto Teknik Haber
cardano
cardano

Piyasa değerine göre en büyük sekizinci kripto para birimi olan Cardano (ADA), son 24 saatte %10’luk kayda değer bir artış gördü ve haberin yazıldığı sırada 0,67 dolar gibi gün içi en yüksek seviyelerine ulaştı. Kazanç, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin de son düşük seviyelerden toparlanmasıyla birlikte daha büyük bir piyasa toparlanmasının ortasında geldi.

ADA, 0,46 dolar civarındaki en düşük seviyeye ulaştığı 26 Ocak’tan bu yana istikrarlı bir şekilde yükseliyor. ADA’da art arda dört gün kazanç kaydetmesiyle toparlanma devam etti.

IntoTheBlock’tan elde edilen veriler, Cardano’nun kârlılığının arttığını ve şu anda ADA yatırımcılarının %50’sinin kâr ettiğini gösteriyor. Bu, yatırımcıların ADA’nın uzun vadeli potansiyeline inandığını ve daha düşük fiyattan satış yapmak istemediğini gösteriyor.

İleriye bakıldığında, Ethereum spot ETF’nin onaylanması ve Bitcoin yarılanması gibi olaylar, orta vadede genel piyasa duyarlılığını artırarak Cardano gibi altcoinlere fayda sağlayabilir.

Bu yazının yazıldığı sırada ADA kazanımlarının bir kısmını hafifletti ve son 24 saatte %7 artışla 0,52 dolara yükseldi.

AD

TapTax - Cardano Crypto Taxes Made Simple. Available Now!

Simplify your Crypto Tax experience! From a passive holder, to day trader, to NFT project, we have your taxes covered.BUY NOW!


Read Original Article on Kriptoteknikhaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoteknikhaber.com/cardan...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Kriptoteknikhaber

See more
Cardano Sadece İki Ayda Dört Milyon İşlem Kaydediyor - Kripto Teknik Haber
Kriptoteknikhaber
Cardano Sadece İki Ayda Dört Milyon İşlem Kaydediyor - Kripto Teknik Haber

02/03/2024

·

28 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)