Logo
Cardano Ecosystem

BitcoinHaber

07/03/2022

·

253 views


Cardano (ADA) Yorumları! Yatırımcıları Neler Bekliyor?

Ağdaki gelişmeler geçtiğimiz ay fiyatı büyük ölçüde besledi ancak kısa vadede işler tersine dönüyor olabilir. ADA fiyatı 0,45…

Cardano (ADA) Yorumları! Yatırımcıları Neler Bekliyor?

Ağdaki gelişmeler geçtiğimiz ay fiyatı büyük ölçüde besledi ancak kısa vadede işler tersine dönüyor olabilir. ADA fiyatı 0,45 doların altına indi ve 0,4 dolara kadar düşüş riskiyle karşı karşıya. Peki Vasil öncesi ağdaki son durum ne? Yatırımcıları kısa vadede neler bekliyor? Cardano tahminleri ve ağdaki güncel verileri ele alıyoruz.

Cardano (ADA) Vasil Hard Fork

Cardano, Vasil hard fork‘un test ağında etkinleştirilmesinden sonra haziran ayında en büyük gelişmelerinden birini yaşadı. Bu, hazırlık aşaması Cardano blockchainindeki akıllı sözleşmelerin elden geçirilmesi için önemli. Ancak olaya beklenen tepki tam olarak gerçekleşmedi. Birçok uzman ADA fiyatının Vasil sayesinde önemli ölçüde artış yaşamasını bekliyordu.

Hard fork henüz ana ağda yayınlanmadı ancak 28 Haziran Cardano için önemli bir dönüm noktası oldu. Ancak gelişme, hafta başından beri düşüşte olduğu için altcoini desteklemedi. Sonuç olarak, üçüncü nesil altcoin, basın zamanında 17 ayın en düşük seviyesi olan 0,445 dolardan işlem görüyor.

Cardano Fiyat Tahminleri

ADA potansiyel olarak 1 Ağustos 2022’ye kadar düşüş eğilimine maruz kalacak ve sonrasında %125’lik bir ralli için harekete geçecek. En azından Vasil Hard Fork ile bu hayalin gerçek olması bekleniyor. Büyük güncelleme temmuz sonu veya ağustos ayının ilk haftasında yapılacak. Basit fiyat hareketi değişiklikleri Cardano yatırımcılarını pek etkilemez. Bu nedenle, hard fork testnet’te yayına girdiğinde, ADA sahipleri aniden ağda aktif hale geldi. Zincir içi verilere göre, haziran ayı boyunca azalan blockchain işlem sayısı, ay sonuna kadar %33,3’lük bir artış kaydetti.

Vasil hard fork’un testnet’te yayınlanmasından sonraki 24 saat içinde işlemler 60.000 seviyesinden 80.000 bölgesine yükseldi. Doğal olarak, bu işlemlere dahil olan toplam hacim de 7,5 milyar dolardan neredeyse 9 milyar dolara yükseldi. Ancak, ilginç gelişme, stake konusu ADA arzının toplam yüzdesindeki ani düşüş oldu. Yatırımcılar, beklenti veya korkudan 24 saat içinde 237 milyon ADA çekti. Bu tokenlerin çok ciddi bir maddi değeri olmasa da birçok yatırımcının yükseliş beklediğine yorulabilir. Ayrıca, son 24 saatte toplam Cardano cüzdanları %90 artarak 2.200’den 4.200’e yükseldi. Bu, altcoin tekrar yükseldiğinde Cardano için faydalı olacak artan katılımın bir göstergesiydi.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on BitcoinHaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinhaber.net/cardano-ada...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from BitcoinHaber

See more
Cardano (ADA) Normalin Üzerinde Mi Fiyatlanıyor?
BitcoinHaber
Cardano (ADA) Normalin Üzerinde Mi Fiyatlanıyor?

08/09/2022

·

232 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X