Logo
Cardano Ecosystem

Coinotag

11/14/2021

·

650 views


Cardano (ADA) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

Cardano yorum analizimizle birlikte, ADA Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, ADA için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte Cardano yorum analizimizin detayları… ADA yorum analizimize başladığımız sırada...

Cardano (ADA) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Cardano yorum analizimizle birlikte, ADA Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, ADA için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte Cardano yorum analizimizin detayları…

ADA yorum analizimize başladığımız sırada 2 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoinin grafiğinde belirgin bir düşüş trendi gözlemleniyor. Ek olarak teknik göstergelerde altcoin için iyileşmeler gözlemleniyor.

Cardano Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

Cardano-11.14-1

ADA yorum analizi ile birlikte Cardano’nun kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, ADA fiyatının düşen trend çizgisi altında işlem gördüğü gözleniyor. Altcoin 9 kasımda bu düşen trend çizgisinin üzerine yükselerek 2.38 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş yaşamıştı. Ancak bu yükseliş uzun sürmeyerek altcoin aşağı yönlü fiyat hareketleri ile tekrardan düşen trend çizgisinin altına düştü.

Cardano için aşağı yönlü fiyat hareketlerinin devam etmesi halinde hedef seviye 1.85 dolar seviyeleri olacaktır. Bu seviyenin kırılımı halinde ise 1.5 dolar ana destek seviyesine doğru bir düşüşün gerçekleşmesi muhtemel olacaktır.

Boğaların alım baskısını arttırması ile altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketleri tekrardan aktif olacaktır. Böyle bir durumda ilk hedef düşen trend çizgisi olacaktır. Bu trend çizgisinin aşılması halinde ise 2.3 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş yaşanabilir.

Cardano Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

Cardano-11.14-2Crada

ADA teknik analizimizle birlikte, Cardano’nun potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 4 saatlik grafikte, ADA fiyatının son 3 gündür yatay konsolide işelm gördüğü gözlemleniyor. Bu da altcoin için alım baskısının ve satış baskısının yeterince güçlü olmadığını göstermektedir.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizgi altında yatay seyrediyor. RSI’ın yarım çizgi altında seyretmeye devam etmesi halinde altcoin için momentum eksikliğinin ve yatay seyrin devam edeceği söylenebilir. Ancak RSI’ın yarım çizginin üzerine çıkması ile birlikte altcoinin düşen trend çizgisinin üzerine çıkarak yeni yükselişlere başlayabileceği düşünülebilir.

MACD histogramında yarım çizgi altında kısalan kırmızı sinyal çubukları gözlemleniyor. Kısalan kırmızı sinyal çubukları momentumun iyileşmeye başladığını ve artan alım baskısını göstermektedir. Böylelikle kısa vadede düşen trend çizgisinin aşılması ile ADA için yukarı yönlü fiyat hareketleri gözlemlenebilir.

Cardano Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Kritik Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

Kritik Direnç Seviyesi

1.85

1.5

2.3

2.45

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Coinotag

ORIGINAL SOURCE

https://coinotag.com/cardano-ada-yorum-a...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Coinotag

See more
Cardano (ADA) Güçlü 1 Dolar Desteğinin Altına Düştü!
Coinotag
Cardano (ADA) Güçlü 1 Dolar Desteğinin Altına Düştü!

02/20/2022

·

374 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X