Logo
Cardano Ecosystem

BeInCrypto Polska

08/16/2022

·

265 views


Cardano (ADA) wybija się z linii długoterminowego oporu

Cardano spadało wzdłuż opadającej linii oporu od czasu osiągnięcia rekordu wszech czasów (ATH) na poziomie 3,10 USD w sierpniu 2021 roku. Ten ruch w dół doprowadził do dołka na poziomie 0,40 USD w maju tego roku. Pomimo tego dołka,...

Cardano (ADA) wybija się z linii długoterminowego oporu

Cardano (ADA) utworzyło wyższy dołek i jest w trakcie ruchu w kierunku linii oporu swojego horyzontalnego zakresu.

Cardano spadało wzdłuż opadającej linii oporu od czasu osiągnięcia rekordu wszech czasów (ATH) na poziomie 3,10 USD w sierpniu 2021 roku. Ten ruch w dół doprowadził do dołka na poziomie 0,40 USD w maju tego roku.

Pomimo tego dołka, cena wciąż zdołała wybić się powyżej zstępującej linii oporu. W okresie od maja do lipca 2022 roku tygodniowy RSI wygenerował znaczącą byczą dywergencję (zielona linia). Następnie RSI wybił się z opadającej linii oporu, która obowiązywała od marca 2021 roku. Tak więc w połączeniu z dywergencją sygnały te sugerują, że rozpoczęło się bycze odwrócenie trendu.

Jeśli tak, to najbliższy horyzontalny obszar oporu znajduje się na poziomie 1,10 USD. Natomiast najbliższy opór przy zniesieniu 0,382 Fib to poziom 1,44 USD.

Wykres dzięki Tradingview

Obecny zakres Cardano

Wykres dzienny pokazuje, że od majowego dołka cena handluje wewnątrz horyzontalnego zakresu ze wsparciem i oporem odpowiednio na 0,46 USD i 0,645 USD.

Interesujący poziom znajduje się na 0,544 USD. Poziom ten od końca maja działa z przerwami zarówno jako opór (czerwone ikony) jak i wsparcie (zielone ikony). Dopóki cena handluje powyżej niego, ruch w górę w kierunku linii oporu byłby najbardziej prawdopodobnym scenariuszem.

Co więcej, dzienny RSI znajduje się powyżej 50 i rośnie, wspierając możliwość dalszego ruchu w górę.

Linia wsparcia/oporu na wykresie CardanoWykres dzięki Tradingview

Analiza liczby fal

Trader kryptowalutowy @Altstreebet zatweetował wykres Cardano, stwierdzając, że cena rozpoczęła nowy ruch wzrostowy.

Źródło: Twitter

Mierząc od dołka z dnia 13 lipca, najbardziej prawdopodobny scenariusz sugeruje, że ADA rozpoczęła pięciofalowy ruch w górę (czarny). Jeśli tak, to obecnie znajduje się w fali trzeciej i podfali trzeciej (żółty). W związku z tym, jeśli liczba fal jest poprawna, to należałoby oczekiwać przyspieszenia tempa wzrostu w najbliższej przyszłości.

Wykres dzięki Tradingview

Jednak długoterminowy rachunek nadal sugeruje, że ruch jest korekcyjny, ponieważ Cardano ukończyło pięciofalowy ruch w dół (czarny) od ATH.

Tygodniowy wykres Cardano i liczba falWykres dzięki Tradingview

Aby zapoznać się z najnowszą analizą Bitcoina (BTC) przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on BeInCrypto Polska

ORIGINAL SOURCE

https://pl.beincrypto.com/cardano-ada-wy...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from BeInCrypto Polska

See more
Cardano (ADA) na czerwono, lecz pokazuje jeden byczy sygnał
BeInCrypto Polska
Cardano (ADA) na czerwono, lecz pokazuje jeden byczy sygnał

last Monday at 12:32 PM

·

120 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X