Logo
Cardano Ecosystem

Koinmedya

08/16/2022

·

178 views


Cardano (ADA) Vasil yükseltmesinden nasıl etkilenecek?

ADA fiyatı 1 dolara doğru harekete başlamaya hazırlanırken Cardano, Mainnet’te […] KoinMedya 'daki yazının devamı için Cardano (ADA) Vasil yükseltmesinden nasıl etkilenecek?

Cardano (ADA) Vasil yükseltmesinden nasıl etkilenecek?

ADA fiyatı 1 dolara doğru harekete başlamaya hazırlanırken Cardano, Mainnet’te Vasil upgradini yetiştirmeye çalışıyor. Bu yükseltmenin fiyat üzerine etkileri merakla bekleniyor.

Cardano (ADA) Vasil yükseltmesinden ne bekliyor?

En önemli yükseltmelerinden birine hazırlanan dünyanın en büyük proof-of-stake blok zincirlerinden olan Cardano, yeni bir akıllı sözleşme üretimi öncesi ortamında, Vasil ağında nihai node sürümünü devreye aldı. InputOutput Global (IOG) tarafından yapılan en son yazışmaya göre, her şey yolunda giderse, yeni node sürümü -1.35.3- Vasil yükseltmesiyle başlatılabilir. IOG Cuma günü, “Önemli bir yeni sorunla karşılaşmadığımız sürece, Vasil yükseltmesini devreye sokacağız” dedi.

Cardano

Yeni üretim öncesi ortam, borsaların, Stake Pool Operatörlerinin (SPO’lar) ve geliştiricilerin en son node sürümüne karşı test etmelerini sağlamak için “temiz ve daha çevik bir ortam sağlamak için” tasarlandı. Github verilerine dayanarak, en son node, düğümün önceki sürümleriyle ilgili bazı kritik sorunları düzeltiyor ve bazı CLI geliştirmeleri sağlayıp Vasil dönemi yetenekleri sağlıyor.

Geçen hafta Charles Hoskinson, 1.35.3 versiyonunun hardfork için muhtemel aday olduğunu ima etti ve “yeni bir şey ortaya çıkmadığı sürece daha fazla gecikme” beklemediğini belirtti. Ayrıca, ağın yükseltilmesindeki gecikmeleri savundu ve asıl endişelerinin yükseltmeyi güvenli ve sağlıklı bir şekilde yönetmelerini sağlamak olduğunu kaydetti.

Son bilgilere göre, henüz kesin bir tarih verilmemiş olsa da, Vasil ay sonundan önce canlı yayına geçebilir ve ağda önemli iyileştirmeler getirebilir. ADA, yükseltmeye henüz önemli bir tepki göstermemiş olsa da, Cardano taraftarları, kripto paranın ticaret hacminin hayati toparlanma işaretleri göstermesiyle, olaydan memnun kalmaya devam ediyor. Teknik olarak, fiyat aynı zamanda, boğaların bir araya geldiğini ve fiyatın 1 dolara taşınmasında önemli bir direnç seviyesi olan 0,54 doları da kırdı. Basın zamanında, ADA, CoinMarketCap verilerine göre haftada %10’luk bir yükselişin ardından 0,57 dolardan işlem görüyordu.

Kaynak

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Koinmedya

ORIGINAL SOURCE

https://koinmedya.com/cardano-ada-vasil-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Koinmedya

See more
İşte 28 Kasım haftası izlenmesi gereken 3 altcoin
Koinmedya
İşte 28 Kasım haftası izlenmesi gereken 3 altcoin

11/28/2022

·

142 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X