Logo
Cardano Ecosystem

BeInCrypto Polska

11/21/2022

·

260 views


Cardano (ADA) traci roczne wsparcie. Czy znów spadnie o 50%?

Podobnie jak reszta rynku kryptowalut, cena Cardano (ADA) spadała od 2021 r., kiedy to osiągnęła rekored wszech czasów (ATH) na poziomie 3,10 USD. Spadek doprowadził do dołka na 0,30 USD w listopadzie 2022 roku. Dodatkowo, altcoin utracił horyzontalny obszar...

Cardano (ADA) traci roczne wsparcie. Czy znów spadnie o 50%?

Kurs Cardano (ADA) wybił się z poziomu długoterminowego wsparcia, sygnalizując ostatnią część swojej kapitulacji.

Podobnie jak reszta rynku kryptowalut, cena Cardano (ADA) spadała od 2021 r., kiedy to osiągnęła rekored wszech czasów (ATH) na poziomie 3,10 USD. Spadek doprowadził do dołka na 0,30 USD w listopadzie 2022 roku.

Dodatkowo, altcoin utracił horyzontalny obszar przy 0,35 USD. Jest to kluczowe niedźwiedzie wydarzenie, ponieważ obszar ten utrzymywał się od stycznia 2021 roku.

Cały spadek poprzedzony był niedźwiedzią dywergencją na tygodniowym RSI (czarna linia). Jednak nie było żadnych negatywnych wiadomości o Cardano, które mogłyby wpłynąć na cenę. Linia trendu z niedźwiedzią dywergencją jest nadal nienaruszona.

Z drugiej strony, obecnie załamuje się bycza linia trendu dywergencji (zielona). To dodatkowo wspiera niedźwiedzią prognozę ceny Cardano.

Ze względu na te czynniki, analiza techniczna na tygodniowym interwale sugeruje, że spodziewana jest kontynuacja spadku ceny Cardano. Może to prowadzić do poziomu 0,15 USD, czyli kolejnego obszaru wsparcia.

I odwrotnie, bycze zamknięcie powyżej 0,35 USD unieważniłoby tę niedźwiedzią prognozę dla Cardano.

Tygodniowy wykres CardanoWykres ADA/USD dzięki Tradingview

Prognoza ceny Cardano: Droga do 0,15 USD

Liczba fal dla ADA jest zdecydowanie niedźwiedzia. Cena ADA znajduje się w fali piątej pięciofalowego spadku, który rozpoczął się po osiągnięciu ATH.

Wzorzec trójkąta między majem a wrześniem sugeruje, że Cardano jest teraz w fali piątej. Liczba podfal jest w kolorze czarnym.

Używając poziomów Fib, najbardziej prawdopodobny obszar dla dna znajduje się między 0,17 a 0,20 USD. Cel znajdujemy poprzez nadanie falom trzeciej i piątej stosunku 1:1 (biały) oraz zewnętrznego zniesienia 2,61 Fib dla fali czwartej (czarny).

Obszar ten będzie więc prawdopodobnie oznaczał koniec spadków dla ADA.

Cardano - liczba falWykres ADA/USD dzięki Tradingview

Aby zapoznać się z najnowszą analizą BeInCrypto dotyczącą Bitcoina (BTC), kliknij tutaj.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.

AD

NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT


Read Original Article on BeInCrypto Polska

ORIGINAL SOURCE

https://pl.beincrypto.com/cardano-ada-tr...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from BeInCrypto Polska

See more
Kurs Cardano (ADA) wzrasta przed premierą stablecoina Djed
BeInCrypto Polska
Kurs Cardano (ADA) wzrasta przed premierą stablecoina Djed

01/23/2023

·

39 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more
WingRiders Governance Token


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics