Logo
Cardano Ecosystem

BeInCrypto Polska

06/13/2022

·

376 views


Cardano (ADA) spada o 85% od ATH, gdy rynek słabnie

Cardano spada od czasu osiągnięcia ATH na poziomie 3,10 USD w dniu 2 września. Ruch spadkowy był szybki i jak dotąd doprowadził do dołka na poziomie 0,40 USD w dniu 12 maja. Od tego czasu cena nieco się odbiła,...

Cardano (ADA) spada o 85% od ATH, gdy rynek słabnie

Cardano (ADA) spada wewnątrz formacji korekcyjnej od czasu osiągnięcia rekordu wszech czasów (ATH) we wrześniu 2021 roku. Nie ma jeszcze żadnych byczych sygnałów odwrócenia trendu.

Cardano spada od czasu osiągnięcia ATH na poziomie 3,10 USD w dniu 2 września. Ruch spadkowy był szybki i jak dotąd doprowadził do dołka na poziomie 0,40 USD w dniu 12 maja.

Od tego czasu cena nieco się odbiła, ale nie ma wyraźnych oznak odwrócenia trendu. Wręcz przeciwnie, tygodniowy wskaźnik RSI spada i znajduje się poniżej poziomu 50.

Jeśli ruch w dół będzie kontynuowany, to najbliższym obszarem wsparcia będzie poziom 0,36 USD. Jest to ważny horyzontalny poziom wsparcia, ponieważ działał on jako opór w maju 2018 r., a następnie jako wsparcie w listopadzie 2020 r.

Cardano - wykres tygodniowyWykres dzięki Tradingview

Trader kryptowalutowy @Pentosh1 opublikował na Twitterze wykres Cardano, który pokazuje spadek o 85% od ATH. Przy obecnej cenie 0,45 USD, cena spadła dokładnie o 85%.

Źródło: Twitter

Spadek wewnątrz kanału

Na wykresie dziennym widać, że Cardano spada wewnątrz opadającego kanału równoległego od wspomnianego wcześniej ATH.

Kanały takie zazwyczaj zawierają ruchy korekcyjne. Oznacza to, że wybicie z nich byłoby prawdopodobne. Jednak cena została odrzucona przez linię oporu kanału w dniu 9 czerwca. Od tego czasu cena spada.

Ponadto, dzienny wskaźnik RSI załamał się z linii wsparcia (zielona).

Jeśli obszar 0,36 USD nie zapewni wsparcia, to następnym najbliższym poziomem wsparcia byłoby 0,15 USD, tworzony przez środek kanału (czerwone kółko).

Wykres dzięki Tradingview

Załamanie Cardano

Wreszcie, wykres sześciogodzinny pokazuje, że Cardano załamało się już ze zwyżkującego kanału równoległego. Potwierdza to możliwość kontynuacji ruchu spadkowego.

Oprócz wsparcia w postaci podwójnego dna na poziomie 0,40 USD, zastosowanie zewnętrznego zniesienie Fib dla ostatniego ruchu w górę zapewnia cele na poziomach 0,33 USD i 0,23 USD. Pierwszy z nich zbiega się również z długoterminowym poziomem wsparcia, co tym samym zwiększa jego znaczenie.

Krótkoterminowy kanał równoległy CardanoWykres dzięki Tradingview

Aby zapoznać się z najnowszą analizą Bitcoina (BTC) przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on BeInCrypto Polska

ORIGINAL SOURCE

https://pl.beincrypto.com/cardano-ada-sp...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from BeInCrypto Polska

See more
Kiedy Cardano (ADA) poradzi sobie z konsolidacją?
BeInCrypto Polska
Kiedy Cardano (ADA) poradzi sobie z konsolidacją?

last Friday at 9:31 PM

·

44 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X