Logo
Cardano Ecosystem

Coinkolik

06/12/2023

·

127 views


Cardano (ADA) Son 2 Günde Yüzde 30'a Yakın Yükseldi

Bitcoin’in (BTC) 26 bin doların üzerine atmasıyla altcoin’ler güç buldu, yükseliş trendi yakalayan Cardano (ADA), yatırımcı kitlesini sevindirdi.Büyük şirketlerin altcoin satışları yaptığını duyurmasından...

Cardano (ADA) Son 2 Günde Yüzde 30'a Yakın Yükseldi

Bitcoin’in (BTC) 26 bin doların üzerine atmasıyla altcoin’ler güç buldu, yükseliş trendi yakalayan Cardano (ADA), yatırımcı kitlesini sevindirdi.

Büyük şirketlerin altcoin satışları yaptığını duyurmasından sonra çöküşe geçen kripto paralar, toparlanma yoluna girdi. Çoğu altcoin, test ettiği seviyeden yaklaşık olarak yüzde 10’luk bir yükseliş yaşadı. Fakat Cardano (ADA), son iki günde yüzde 27,27 oranında bir artış göstererek Cardano ekosistemini ve yatırımcısını sevindirdi. Normalde diğer altcoin’lere göre daha stabil hareketler sergileyen ADA, ivmeli artışıyla dikkatleri üzerine çekti.

Cardano (ADA) Teknik Analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

SEC’in kripto borsalarına dava açması ve kurumsalların bazı altcoin’lerde büyük oranda satış gerçekleştirmesi, piyasayı sallamıştı. Bu durum ile birlikte 0,219 doları test eden ADA, Cardano hem kripto para hem de ekosistem bazlı problemler yaşadı. Fakat piyasanın rotasını yukarı çevirmesinden sonra hızla artışa geçen ADA, iki günde yüzde 27 artış göstererek 0,279 dolara ulaştı.

ADA için takip edilebilecek direnç seviyeleri sırasıyla 0,301 – 0,32 – 0,348 ve 0,419 dolardır. Bu noktalarda ADA için satıcıların aktif olması beklenebilir. Destek seviyesi olarak 0,236 ve 0,219 doların kaybedilmemesi, ADA’nın kısa-orta vadedeki fiyat hareketlerini belirleyici olacaktır.

Ekran Resmi 2023 06 12 11.35.20
AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on Coinkolik

ORIGINAL SOURCE

https://www.coinkolik.com/cardano-ada-so...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from Coinkolik

See more
Analistler haklı çıkarsa ADA fiyatı yüzde 12 düşebilir
Coinkolik
Analistler haklı çıkarsa ADA fiyatı yüzde 12 düşebilir

11/07/2023

·

24 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)