Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

12/08/2023

·

77 views


Cardano (ADA) Sahipleri İçin Airdrop Alarmı: Bilinmesi Gerekenler Neler?

Güncelleme: 09.12.2023 - 00:02 Kripto para analiz şirketi Layergg kısa süre önce Cardano ekosisteminde yaklaşan bir airdrop’u teyit etti ve ADA’yı izlenmesi gereken bir token olarak belirledi. 2023 Cardano...

Cardano (ADA) Sahipleri İçin Airdrop Alarmı: Bilinmesi Gerekenler Neler?

Güncelleme: 09.12.2023 - 00:02

Kripto para analiz şirketi Layergg kısa süre önce Cardano ekosisteminde yaklaşan bir airdrop’u teyit etti ve ADA’yı izlenmesi gereken bir token olarak belirledi.

2023 Cardano Zirvesi’nde, ADA sahiplerinin Midnight Network’ten bir DUST airdrop’u alacağı açıklanmıştı. Bu duyuru hem yatırımcılar hem de meraklılar arasında ilgi uyandırdı.

Midnight, Cardano’nun bir ortak zinciri olarak biliniyor. Akıllı sözleşmeleri replike state makineleri olarak kullanan modüler bir framework ve Substrate Stack kullanıyor.

Analistlere göre Midnight, DUST tarafından şekillendirilen bir tema olan verileri korumak için zero knowledge teknolojisini kullanacak. Midnight devnet’i 13 Kasım’da başlatıldı ve şu anda DUST test tokenini (tDUST) test ediyor. Analistlere göre Cardano kurucusu Charles Hoskinson da Midnight’ı kamuoyu önünde çok defa desteklemişti.

Analistlere göre Airdrop teyit edilmiş olmakla birlikte, kesin zamanlama henüz açıklanmadı. Bu süre 3-6 ay arasında değişebilir. Ayrıca, ADA fiyatı halihazırda yükselmiş durumda ve Layergg’ye göre bu da airdrop’tan elde edilecek potansiyel getirileri etkileyebilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

TapTax - Cardano Crypto Taxes Made Simple. Available Now!

Simplify your Crypto Tax experience! From a passive holder, to day trader, to NFT project, we have your taxes covered.BUY NOW!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/cardano-a...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Bitcoin Sistemi

See more
BitMEX Eski CEO'su İlk 10 İçinde Yer Alan Bu Altcoin İçin "Shit Coin" Benzetmesi Yaptı, Nedenini Açıkladı!
Bitcoin Sistemi
BitMEX Eski CEO'su İlk 10 İçinde Yer Alan Bu Altcoin İçin "Shit Coin" Benzetmesi Yaptı, Nedenini Açıkladı!

02/21/2024

·

18 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)