Logo
Cardano Ecosystem

BeInCrypto Polska

07/22/2023

·

41 views


Cardano (ADA) będzie rosnąć, jeżeli zdoła utrzymać ten poziom

Cardano (ADA) przebiło długo- i krótkoterminowe opory diagonalne. Jest to sygnał, że rozpoczął się nowy trend wzrostowy. Jednak podczas gdy krótkoterminowe odczyty wspierają dalszy wzrost, długoterminowe są...

Cardano (ADA) będzie rosnąć, jeżeli zdoła utrzymać ten poziom

Cardano (ADA) przebiło długo- i krótkoterminowe opory diagonalne. Jest to sygnał, że rozpoczął się nowy trend wzrostowy.

Jednak podczas gdy krótkoterminowe odczyty wspierają dalszy wzrost, długoterminowe są nadal niezdecydowane. Nie potwierdzają one wzrostowego odwrócenia trend.

Cardano próbuje kontynuować wzrosty

Analiza techniczna Cardano dla tygodniowego przedziału czasowego wskazuje, że na początku stycznia cena ADA przebiła spadkową linię oporu, która obowiązywała przez ponad rok. Oczekiwano, że wybicie to doprowadzi do znacznego ruchu w górę.

Wbrew przewidywaniom, Cardano spadło i powróciło do opadającej linii oporu dwa razy po wybiciu (zielone ikony).

Sponsorowane

Sponsorowane

Jest to powszechny ruch po wybiciach. Podczas gdy drugi zwrot zaowocował nowym rocznym dołkiem, utworzył również bardzo długi dolny knot. Jest to oznaka presji zakupowej. Od tego czasu cena ADA wzrosła.

Tygodniowy wykres ADA
Wykres ADA/USDT dzięki Tradingview

Tygodniowy wskaźnik siły względnej (RSI) nie jest jednoznaczny. RSI to wskaźnik momentum wykorzystywany przez traderów do określania, czy rynek jest wykupiony lub wyprzedany. Ponadto wykorzystują go do podejmowania decyzji o kupnie lub sprzedaży aktywów.

Odczyt RSI powyżej 50 sugeruje, że byki nadal mają przewagę i trend wzrostowy. Natomiast jeśli odczyt spada poniżej 50, jest odwrotnie.

Pomimo wzrostu RSI, wskaźnik pozostaje poniżej 50. Jest to sygnał niepewnego trendu w tej chwili.

Prognoza ceny ADA: Czy wybicie jest uzasadnione?

Bliższe spojrzenie na dzienne interwały ujawnia pozytywne perspektywy dla ceny Cardano. Istnieje kilka powodów, które przemawiają za tym poglądem.

Sponsorowane

Sponsorowane

Po pierwsze, ADA doświadczyła byczego wybicia z krótkoterminowej opadającej linii oporu, która obowiązywała od 13 kwietnia. To wybicie jest wyraźnym i zdecydowanym sygnałem zwyżkowym.

Ponadto cena z powodzeniem odzyskała obszar 0,30 USD, zwłaszcza po nieudanym załamaniu. Jest to zgodne ze znaczeniem wybicia z linii oporu.

Podczas gdy cena spadła po wybiciu, potwierdziła linię oporu i obszar 0,30 USD jako wsparcie przed odbiciem (zielona ikona).
Co więcej, dzienny wskaźnik siły względnej (RSI) jest obecnie powyżej 50 i znajduje się na trajektorii wzrostowej. To wskazuje na zwyżkową dynamikę.

Dzienny wykres Cardano
Wykres ADA/USDT dzięki Tradingview

Pomimo byczej prognozy cenowej, jeśli Cardano zamknie się poniżej horyzontalnego obszaru 0,30 USD, unieważni to byczą hipotezę. W takim przypadku cena może spaść do 0,25 USD.

Aby zapoznać się z najnowszą analizą rynku kryptowalut przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Sponsorowane

Sponsorowane

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.

AD

Cardano Catalyst Project - Discover and Vote for our proposals in Fund 10 by Sep 14th, 2023 11:00 UTC

If you are you using your ADA to vote in Cardano’s Project Catalyst don’t forget to voice your vote. We would be excited if you can see, comment, share and vote for us. Our Proposals.VOTE FOR US!


Read Original Article on BeInCrypto Polska

ORIGINAL SOURCE

https://pl.beincrypto.com/cardano-ada-ro...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

More from BeInCrypto Polska

See more
96% inwestorów Cardano notuje stratę
BeInCrypto Polska
96% inwestorów Cardano notuje stratę

09/13/2023

·

9 views

Related News

See more
NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)