Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoteknikhaber

06/07/2023

·

128 views


Cardano (ADA) Robinhood'da Delist Edilebilir - Kripto Teknik Haber

Cardano (ADA), Solana (SOL) ve Polygon (MATIC), ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından yakın zamanda açılan bir dava nedeniyle Robinhood ticaret platformundan çıkarılma tehlikesiyle karşı karşıya.

Cardano (ADA) Robinhood'da Delist Edilebilir - Kripto Teknik Haber
Cardano
Cardano

Diğer popüler kripto para birimlerinin yanı sıra Cardano (ADA), Solana (SOL) ve Polygon (MATIC), ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından yakın zamanda açılan bir dava nedeniyle Robinhood ticaret platformundan çıkarılma tehlikesiyle karşı karşıya.

Bir kripto para biriminin menkul kıymet olduğu belirlenirse ve SEC’e kayıtlı değilse, Robinhood gibi ABD merkezli borsaların kullanıcıların bunları alıp satmasına izin vermesi yasa dışıdır. Bu nedenle, SEC davası başarılı olursa Robinhood, ABD menkul kıymetler yasalarına uyumlu kalmak için bu kripto para birimlerini listeden çıkarmak zorunda kalabilir. SEC, Cardano, Solana ve Polygon dahil olmak üzere geniş çapta işlem gören bir dizi kripto para biriminin uygun şekilde kaydedilmemiş menkul kıymetler olduğunu iddia ediyor.

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on Kriptoteknikhaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoteknikhaber.com/cardan...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from Kriptoteknikhaber

See more
ADA, Hacim Arttıkça %20 Artış Gösteriyor - Kripto Teknik Haber
Kriptoteknikhaber
ADA, Hacim Arttıkça %20 Artış Gösteriyor - Kripto Teknik Haber

11/14/2023

·

0 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)