Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

06/10/2022

·

324 views


Cardano (ADA) Rallisi Bekleyenler Dikkat!

Topluluk fiyatın bu ay ciddi anlamda artış yaşamasını bekliyor, peki teknik veriler ve ağ hakkındaki güncel grafikler ne söylüyor? Haziran ayın başında önemli bir yükseliş yakalayan Cardano (ADA) kritik güncellemeye her gün yaklaşıyor. Peki yatırımcıların beklentisi gerçekleşecek mi? Güncel...

Cardano (ADA) Rallisi Bekleyenler Dikkat!

Okuma Süresi: 3 Dakika

Topluluk fiyatın bu ay ciddi anlamda artış yaşamasını bekliyor, peki teknik veriler ve ağ hakkındaki güncel grafikler ne söylüyor? Haziran ayın başında önemli bir yükseliş yakalayan Cardano (ADA) kritik güncellemeye her gün yaklaşıyor. Peki yatırımcıların beklentisi gerçekleşecek mi? Güncel raporlar ve Hoskinson’un açıklamalarıyla işte detaylar!

Cardano (ADA)

Cardano topluluğu, Vasil çatalının piyasaya sürülmesini heyecanla bekliyor. Yükseltme bu ayın sonunda yapılacak ve ağda büyük değişiklikler getirmeyi vaat ediyor. Cardano’nun en son haftalık raporu ve Hoskinson’un röportajı, devam eden ağ gelişmeleri hakkında bir fikir veriyor. Bu arada ADA, Haziran başındaki son yükselişinin ardından kazançlarını kaybediyor.

IOHK, ADA için biraz çalkantılı bir haftanın ardından 10 Haziran’da Cardano için haftalık geliştirme raporunu yayınladı. Rapor, düğüm, defter ve fikir birliği ekiplerinin Vasil’in hazırlıklarını tamamlamasıyla başladı. Bu ekipler ayrıca geliştirici test ağını etkinleştirmek için v.1.35.0-rc2 düğümünü ve yeni Plutus özelliklerine sahip bir Komut Satırı Arayüzü yayınladı. Ağ, Eclipse ve Gossip protokollerini uygulamak için çalışmalarına devam etti. Ayrıca, Vasil ile ilgili diğer sorunları ele alırken, girdi onaylayıcı simülasyonları için TCP modelini geliştirmeye devam ettiler.

Cardano (ADA) Önemli Gelişmeler

Adrestia ekibi, bileşenlerini Vasil hard forkundan önce yapılandırdı. Cardano’nun kurucu ortağı Charles Hoskinson, Texas, ABD’deki bir etkinlik sırasında Lace light wallet v.1.0’ın demosunu sundu. Ayrıca, Project Catalyst ekibi Fund9’u başlattı ve bunun için başvuruları açtı. İnovasyon hibeleri ve ekosistem ödülleri için 16 milyon dolarlık bir ADA var.

Charles Hoskinson Yahoo Finance ile yakın tarihli bir röportajda, kimsenin iş birliği yapmak istemediği için boğa piyasalarının “sinir bozucu” olduğunu söyledi. İlginç bir şekilde, ayı piyasalarının inovasyon için alan sağlaması sebebiyle “oldukça rahat” olduğuna inanıyor. Hoskinson, bunun ağdaki teknolojik gelişmelerin önünü açtığını söyledi.

ADA fiyatı yazı hazırlandığı sırada Bitcoin aniden 29.000 doların altına gittiği için 0,57 dolara kadar gevşedi. Güncelleme öncesinde %20 gibi bir artış yaşayan ADA’nın tüm rallisi bu olabilir. Güncelleme tarihi yaklaştıkça yükseliş beklentileri de azalıyor. Nitekim Alonzo güncellemesine az bir süre kala düşen fiyat yeniden ATH seviyesini aşamamıştı.

Üstelik Cardano DeFi, diğer büyük blockchainlerle birlikte sıkıntı yaşıyor. DefiLlama’ya göre, Cardano’nun 135 milyon dolarlık mevcut TVL’si, Mart 2022’deki 326 milyon dolarlık ATH seviyesinden %40 aşağıya indi.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/cardano-ada-rallis...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from CoinTürk

See more
İlk 10’daki Kripto Para! Gece Yarısı Mucizesi İşe Yarayacak Mı?
CoinTürk
İlk 10’daki Kripto Para! Gece Yarısı Mucizesi İşe Yarayacak Mı?

11/21/2022

·

77 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X