Cardano (ADA) przetworzyło już 20 mln transakcji

1 week ago    73 views
Telegram LinkedIn
Join us in creating a new level of authenticity in document verification.

Sieć blockchain Cardano jest jedną z najbardziej pożądanych platform dla entuzjastów kryptowalut. Teraz osiągnęła ona nowy kamień milowy. Przetworzyła już bowiem 20 milionów transakcji od momentu jej uruchomienia.

Blockchain Cardano utrzymał reputację dostarczania nieprzerwanej wydajności, podczas gdy inne, takie jak Solana, borykały się z problemami. W ciągu ostatnich kilku miesięcy blockchain Cardano przeszedł znaczące zmiany. We wrześniu wprowadzony został hardfork Alonzo, który dodał do platformy funkcjonalność smart kontraktów.

Pomogło to również Cardano rozpocząć nową podróż na wschodzących rynkach zdecentralizowanych finansów (DeFi) i niewymiennych tokenów (NFT). W zeszłym miesiącu założyciel Cardano, Charles Hoskinson, mówił również o pilnej potrzebie aktualizacji Hydra, aby obsłużyć duży ruch na platformie.

Podczas swojej ostatniej sesji AMA, szef Cardano wypowiedział się na temat kluczy proxy, które będą ostatecznym uaktualnieniem bezpieczeństwa i prywatności w blockchainie Cardano.

Surprise AMA 11/21/2021 https://t.co/YH1Dq7ATN8

— Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) November 21, 2021

Trzy keychainy

Podczas swojej ostatniej AMA, szef Cardano mówił również o trzech keychainach, które odegrają kluczową rolę w bezpieczeństwie i prywatności Cardano w najbliższej przyszłości. Te trzy łańcuchy kluczy obejmują klucz oczekujący, klucz do głosowania i klucz do stakingu. Będą one odgrywać kluczową rolę w budowaniu bezpiecznej partycji pomiędzy gorącą i zimną infrastrukturą na blockchainie Cardano.

Poza tym, wykorzystanie kluczy proxy w infrastrukturze pomogłoby oddzielić kluczowe informacje o użytkownikach, które często są celem hakerów i oszustów. Hoskinson powiedział, że był jednym z pierwszych graczy w branży, którzy wprowadzili koncepcję sidechainów dla lepszego bezpieczeństwa. Dodał również, że wdrożenie nastąpi gdzieś w 2022 roku. Hoskinson dodał:

Byliśmy pierwszymi na rynku, którzy opublikowali ten model (sidechainy). To jest moc, dlaczego ten model jest tak skalowalny, ponieważ można po prostu uruchomić tyle z tych rzeczy, ile chcesz. To tylko nośność systemu.

To będzie musiało nastąpić nieco później na mapie drogowej. Prawdopodobnie w drugiej połowie 2022 roku, ponieważ jest tak wiele do zrobienia. Ale jest to zdecydowanie coś, dla czego szukamy protokołu, który ma sens.

Hoskinson: Nie wpadaj w panikę z powodu wyprzedaży ADA

Rodzima kryptowaluta Cardano – ADA – znalazła się ostatnio pod presją w związku z rynkową korektą. Hoskinson poprosił ludzi, którzy wpadli w panikę, aby trochę się “uspokoili”. Stwierdził ponadto, że wyprzedaże stanowią nieodłączny element cyfrowych aktywów.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.

Verlux is Building The Biggest Cross-Chain NFT Marketplace On The Cardano Blockchain - Join Seed Sale
AFRIXX - An African generative NFT project


BUY AFRIXX NFT - An African generative NFT project
The first NFT project to combine art and history, aiming to expand the knowledge of Africans and their history. BUY NFT NOW - https://afrixx.io/buy
Read the article in Beincrypto - PL
A decentralized Bison meme coin on cardano network
ADACASH - Earn passive income.