Logo
Cardano Ecosystem

BeInCrypto Polska

11/24/2021

·

378 views


Cardano (ADA) przetworzyło już 20 mln transakcji

Blockchain Cardano utrzymał reputację dostarczania nieprzerwanej wydajności, podczas gdy inne, takie jak Solana, borykały się z problemami. W ciągu ostatnich kilku miesięcy blockchain Cardano przeszedł znaczące zmiany. We wrześniu wprowadzony został hardfork Alonzo, który dodał do platformy funkcjonalność smart...

Cardano (ADA) przetworzyło już 20 mln transakcji

Sieć blockchain Cardano jest jedną z najbardziej pożądanych platform dla entuzjastów kryptowalut. Teraz osiągnęła ona nowy kamień milowy. Przetworzyła już bowiem 20 milionów transakcji od momentu jej uruchomienia.

Blockchain Cardano utrzymał reputację dostarczania nieprzerwanej wydajności, podczas gdy inne, takie jak Solana, borykały się z problemami. W ciągu ostatnich kilku miesięcy blockchain Cardano przeszedł znaczące zmiany. We wrześniu wprowadzony został hardfork Alonzo, który dodał do platformy funkcjonalność smart kontraktów.

Pomogło to również Cardano rozpocząć nową podróż na wschodzących rynkach zdecentralizowanych finansów (DeFi) i niewymiennych tokenów (NFT). W zeszłym miesiącu założyciel Cardano, Charles Hoskinson, mówił również o pilnej potrzebie aktualizacji Hydra, aby obsłużyć duży ruch na platformie.

Podczas swojej ostatniej sesji AMA, szef Cardano wypowiedział się na temat kluczy proxy, które będą ostatecznym uaktualnieniem bezpieczeństwa i prywatności w blockchainie Cardano.

Surprise AMA 11/21/2021 https://t.co/YH1Dq7ATN8

— Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) November 21, 2021

Trzy keychainy

Podczas swojej ostatniej AMA, szef Cardano mówił również o trzech keychainach, które odegrają kluczową rolę w bezpieczeństwie i prywatności Cardano w najbliższej przyszłości. Te trzy łańcuchy kluczy obejmują klucz oczekujący, klucz do głosowania i klucz do stakingu. Będą one odgrywać kluczową rolę w budowaniu bezpiecznej partycji pomiędzy gorącą i zimną infrastrukturą na blockchainie Cardano.

Poza tym, wykorzystanie kluczy proxy w infrastrukturze pomogłoby oddzielić kluczowe informacje o użytkownikach, które często są celem hakerów i oszustów. Hoskinson powiedział, że był jednym z pierwszych graczy w branży, którzy wprowadzili koncepcję sidechainów dla lepszego bezpieczeństwa. Dodał również, że wdrożenie nastąpi gdzieś w 2022 roku. Hoskinson dodał:

Byliśmy pierwszymi na rynku, którzy opublikowali ten model (sidechainy). To jest moc, dlaczego ten model jest tak skalowalny, ponieważ można po prostu uruchomić tyle z tych rzeczy, ile chcesz. To tylko nośność systemu.

To będzie musiało nastąpić nieco później na mapie drogowej. Prawdopodobnie w drugiej połowie 2022 roku, ponieważ jest tak wiele do zrobienia. Ale jest to zdecydowanie coś, dla czego szukamy protokołu, który ma sens.

Hoskinson: Nie wpadaj w panikę z powodu wyprzedaży ADA

Rodzima kryptowaluta Cardano – ADA – znalazła się ostatnio pod presją w związku z rynkową korektą. Hoskinson poprosił ludzi, którzy wpadli w panikę, aby trochę się “uspokoili”. Stwierdził ponadto, że wyprzedaże stanowią nieodłączny element cyfrowych aktywów.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on BeInCrypto Polska

ORIGINAL SOURCE

https://beincrypto.pl/cardano-ada-przetw...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from BeInCrypto Polska

See more
Kurs Cardano (ADA) wzrasta przed premierą stablecoina Djed
BeInCrypto Polska
Kurs Cardano (ADA) wzrasta przed premierą stablecoina Djed

01/23/2023

·

11 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X