Logo
Cardano Ecosystem

Coinkolik

04/04/2023

·

67 views


Cardano (ADA), On-chain Oyun Desteğini Aldı

Yeni gerçekleştirilen zincirler arası ağ entegrasyonu, Cardano kullanıcılarının ADA token’larını kullanarak onchain oyunlar oynamasını sağlıyor.Cardano’nun yeni duyurusuyla birlikte, yeni bir zincirler arası...

Cardano (ADA), On-chain Oyun Desteğini Aldı

Yeni gerçekleştirilen zincirler arası ağ entegrasyonu, Cardano kullanıcılarının ADA token’larını kullanarak onchain oyunlar oynamasını sağlıyor.

Cardano’nun yeni duyurusuyla birlikte, yeni bir zincirler arası eğ entegrasyonu gerçekleştirilecek. Bu entegrasyonda ADA token’ları kullanılarak onchain oyunlar ve diğer ağların kullanıcıları ile Cardano tabanlı iletişim sağlanabilecek. Son zamanlardaki çalışmalarıyla, etkinlikleriyle ve CEO’sunun medyada daha belirgin olmasıyla öne çıkan majör coin, şu sıralar adından çokça söz ettiriyor. ADA’nın tekrardan kripto piyasasınıda büyük bir yer bulması, fiyatına da yansıdı. Bir hafta içersinde yüzde 21’lik bir yükseliş sergileyen ADA’da ki gelişmeler devam ediyor.

Paima Katman-2 Desteğinden Bahsedildi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Paima Studios, Cardano blok zinciri için bu özelliği Pazartesi günü yayınladı ve geliştiriciler konuyla ilgili sosyal medya paylaşımı yaptı. Paima’nın bir katman-2 veya işlemleri daha yüksek hızlar ve daha ucuz maliyetler için bir temel blok zincirinde toplayan bağımsız bir ağ olduğu ifade edildi.

Gerçekleştirilen oyun desteği ile birlikte Cardano kullanıcıları, token’ları başka bir ağa bağlamaya gerek kalmadan herhangi bir blockchain tabanlı oyunu oynayabilir hale gelecek. Ayrıca Paima, diğer ağlarda kurulu oyunların Cardano’ya taşınmasını da destekleyerek, bu ağların kullanıcılarının varlıkları taşımak zorunda kalmadan Cardano tabanlı bir oyun oynamasına olanak tanıyor.

AD

NotifyLog.com - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT NOW!


Read Original Article on Coinkolik

ORIGINAL SOURCE

https://www.coinkolik.com/cardano-ada-on...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Coinkolik

See more
Cardano'da (ADA) Neler Oluyor? 27 Mayıs 2023
Coinkolik
Cardano'da (ADA) Neler Oluyor? 27 Mayıs 2023

05/27/2023

·

8 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)