Logo
Cardano Ecosystem

BitcoinHaber

08/09/2022

·

233 views


Cardano (ADA) Normalin Üzerinde Mi Fiyatlanıyor?

Messari tarafından yayınlanan yakın tarihli bir rapora göre, Cardano (ADA), blok zincirinin benimseme ölçütlerine kıyasla daha agresif bir…

Cardano (ADA) Normalin Üzerinde Mi Fiyatlanıyor?

Messari tarafından yayınlanan yakın tarihli bir rapora göre, Cardano (ADA), blok zincirinin benimseme ölçütlerine kıyasla daha agresif bir şekilde fiyatlandırılıyor. Değerlendirme, önemli teknik iyileştirmeler getirmesi beklenen Vasil yükseltmesinden hemen önce geldi.

Cardano ve Rakipleri

Yapılan açıklamalara göre Messari verileri, günlük işlem sayısı söz konusu olduğunda Cardano‘nun Solana, Algorand, Tezos ve NEO’nun arkasında olduğunu gösteriyor. Popüler proof of work blok zinciri ayrıca Solana ve Algorand’dan daha az kilitli toplam değere (TVL) sahip konumda yer alıyor.

Buna ek olarak daha önce de milyarder isim Mark Cuban kısa süre önce yaptığı açıklamalarda, Cardano’nun geçen Eylül ayında akıllı sözleşmelerin başlatılmasından bu yana önemli bir etki yaratmadığını belirtmişti.

Ayrıca Messari raporu, Solana’nın başlıca temel ölçütlerde ana rakiplerinin üzerinde yükseldiğini ifade ediyor. Rapor, ağın ekosistemini destekleyen token olan SOL’un, ADA ve diğer emsallere kıyasla “tutuklu” olarak fiyatlandırıldığını söylüyor. CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, ADA ve SOL şu anda piyasa değeri açısından sırasıyla yedinci ve dokuzuncu sırada yer alıyor.

ADA Fiyatı

18,1 milyar dolarlık piyasa değeri il en büyük 7. kripto para konumunda bulunan ADA yazının kaleme alındığı sırada 0,53 dolar seviyesinde işlem görüyor. 30 Temmuz’da 0,55 dolar bandına kadar yükselene ADA, o dönemden beri 0,48 dolar ile 0,55 dolar aralığında işlem görüyor.

Dolayısıyla şu anda ADA için 0,48 doların taban ve 0,55 doların tepe seviyeyi oluşturduğu düşünülüyor. Piyasanın genel gidişatına bağlı olarak eğer ADA 0,48 doların altına bir hamle yaparsa 0,45 doların ilk destek olabileceği ve 0,55 dolar üzerine hamle gelirse de 0,58 doların direnç olabileceği ifade ediliyor.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on BitcoinHaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinhaber.net/cardano-ada...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from BitcoinHaber

See more
Cardano (ADA) Yorumları! Yatırımcıları Neler Bekliyor?
BitcoinHaber
Cardano (ADA) Yorumları! Yatırımcıları Neler Bekliyor?

07/03/2022

·

255 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X