Logo
Cardano Ecosystem

BeInCrypto Polska

08/24/2022

·

266 views


Cardano (ADA) ma trudności z utrzymaniem wzrostu powyżej wsparcia

Cardano spada od czasu osiągnięcia rekordu wszech czasów (ATH) na poziomie 3,10 USD w sierpniu 2021 roku. Ruch spadkowy doprowadził do tej pory do dołka na poziomie 0,40 USD w maju 2022 roku. Następnie cena odbiła się, ale nie...

Cardano (ADA) ma trudności z utrzymaniem wzrostu powyżej wsparcia

Podczas gdy Cardano (ADA) wykazuje bycze oznaki na tygodniowym interwale, to również handluje wewnątrz neutralnej formacji z niedźwiedzim dziennym RSI.

Cardano spada od czasu osiągnięcia rekordu wszech czasów (ATH) na poziomie 3,10 USD w sierpniu 2021 roku. Ruch spadkowy doprowadził do tej pory do dołka na poziomie 0,40 USD w maju 2022 roku.

Następnie cena odbiła się, ale nie udało się zainicjować znaczącego ruchu w górę. Wciąż więc handluje w pobliżu tego samego poziomu.

Niemniej jednak, ADA znajduje się tuż powyżej poziomu wsparcia przy zniesieniu 0,382 Fib, mierząc dla całego ruchu w górę.

Co więcej, tygodniowy RSI zaczął generować byczą dywergencję. Dodatkowo, jest on znacznie niższy niż był w marcu 2020 (zielona ikona), kiedy to rozpoczął się poprzedni ruch wzrostowy.

Dlatego też, podczas gdy ruch cenowy nie jest aż tak byczy, odczyty RSI wskazują, że długoterminowe dno może być blisko.

Cardano (ADA) - wykres tygodniowyWykres dzięki Tradingview

Aktualna formacja

Wykres dzienny pokazuje, że cena handluje wewnątrz trójkąta symetrycznego od dołka z dnia 12 maja. Takie trójkąty są uważane za neutralne formacje, co oznacza, że zarówno wybicie jak i załamanie pozostają ważnymi możliwościami.

Jednakże, trójkąt pojawił się po ruchu spadkowym, dlatego też bardziej prawdopodobne jest dalsze załamanie.

Co więcej, dzienny RSI utracił linię wsparcia (zielona linia) i obecnie znajduje się poniżej 50.

Tak więc, w przeciwieństwie do tygodniowego interwału, który zapewnia byczą perspektywę, dzienny przedział czasowy jest niedźwiedzi.

Wykres dzięki Tradingview

Liczba fal Cardano

Trader kryptowalutowy @CryptoCapo_ opublikował na Twitterze wykres ADA, stwierdzając, że cena wkrótce zakończy pięciofalowy ruch spadkowy.

Źródło: Twitter

Ze względu na obecność trójkąta, najbardziej prawdopodobny układ liczby fal sugeruje, że cena znajduje się w fali czwartej (czarnej) pięciofalowego ruchu spadkowego, który rozpoczął się od ATH.

Spadek poniżej 0,43 USD (czerwona linia) potwierdziłby ten scenariusz, natomiast wzrost powyżej 0,59 USD (zielona linia) unieważniłby go.

Jeśli Cardano załamie się, pierwszym celem dla ruchu spadkowego byłby poziom 0,24 USD. Tworzy go poziom zewnętrznego zniesienia 1,61 Fib.

Scenariusz liczby fal dla CardanoWykres dzięki Tradingview

Aby zapoznać się z najnowszą analizą Bitcoina (BTC) przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on BeInCrypto Polska

ORIGINAL SOURCE

https://pl.beincrypto.com/cardano-ada-tr...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from BeInCrypto Polska

See more
Kiedy Cardano (ADA) poradzi sobie z konsolidacją?
BeInCrypto Polska
Kiedy Cardano (ADA) poradzi sobie z konsolidacją?

12/02/2022

·

71 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X