Cardano (ADA) ma problemy z utrzymaniem dynamiki po wrześniowym ATH

1 month ago    159 views
Telegram LinkedIn
Join us in creating a new level of authenticity in document verification.

Wskaźniki techniczne dla Cardano (ADA) wskazują na niedźwiedzie perspektywy. Dopóki obszar 2,33 USD nie zostanie odzyskany, trend nie może być uznany za byczy.

ADA spada od czasu osiągnięcia rekordu wszech czasów (ATH) na poziomie 3,1 USD w dniu 2 września. Do tej pory kryptowaluta spadła do dołka na poziomie 1,91 USD, co miało miejsce 21 września.

Chociaż od tego czasu Cardano nieznacznie wzrosło, nadal znajduje się poniżej obszaru oporu na 2,33 USD. Obszar ten jest kluczowy, ponieważ wcześniej działał jako opór ze strony ATH w maju.

Po sierpniowym wybiciu oczekiwano, że obszar ten będzie działał jako wsparcie. Jednak tak się nie stało, gdyż Cardano załamało się poniżej.

Wskaźniki techniczne są również niedźwiedzie.

MACD, który jest tworzony przez krótko- i długoterminową średnią kroczącą (MA), jest negatywny i spada. Oznacza to, że trend krótkoterminowy jest wolniejszy niż długoterminowy.

RSI, który jest wskaźnikiem momentum, znajduje się poniżej 50. Jest to również oznaka niedźwiedziego trendu.

Wreszcie, wskaźnik supertrendu jest niedźwiedzi (czerwona linia). Indykator ten uwzględnia absolutne szczyty i dołki ceny. Ponieważ ADA znajduje się poniżej tej linii, trend jest uważany za niedźwiedzi.

Poprzednim razem, kiedy linia ta była niedźwiedzia, miał miejsce około dwumiesięczny spadek, w którym Cardano spadło z 2,5 USD do 1 USD.

Dlatego też, jeśli ADA nie odzyska tego obszaru, trend nie może być uznany za byczy.

Cardano - wykres dziennyWykres ADA dzięki Tradingview

ADA/BTC

Trader kryptowalutowy @CryptoCapo_ nakreślił wykres ADA/BTC, stwierdzając, że altcoin prawdopodobnie spadnie w kierunku 3100 satoshis.

Źródło: Twitter

Para ADA/BTC jest bardziej niedźwiedzia niż jej odpowiednik w USD.

Cardano załamało się z rosnącej linii wsparcia, która obowiązuje od 2021 roku. Wcześniej linia ta zainicjowała dwa odbicia (zielone ikony).

Fakt, że linia ta utrzymywała się przez cały ruch wzrostowy, a teraz została przełamana, jest bardzo niedźwiedzim wydarzeniem.

Co więcej, MACD i RSI dostarczają niedźwiedzich odczytów, podobnie jak w przypadku pary USD. MACD jest niedźwiedzi i maleje, podczas gdy RSI spadł poniżej 30. Ten ostatni pokazuje jeszcze gorsze momentum niż RSI dla ADA/USD, który właśnie spadł poniżej 50.

Najbliższy obszar wsparcia znajduje się na poziomie 3100 satoshi.

Cardano w parze do BitcoinaWykres ADA/BTC dzięki Tradingview

Aby zapoznać się z najnowszą analizą Bitcoina (BTC) przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.

Verlux is Building The Biggest Cross-Chain NFT Marketplace On The Cardano Blockchain - Join Seed Sale
AFRIXX - An African generative NFT project


BUY AFRIXX NFT - An African generative NFT project
The first NFT project to combine art and history, aiming to expand the knowledge of Africans and their history. BUY NFT NOW - https://afrixx.io/buy
Read the article in Beincrypto - PL
A decentralized Bison meme coin on cardano network
ADACASH - Earn passive income.