Logo
Cardano Ecosystem

Koinmedya

11/05/2022

·

269 views


Cardano (ADA) kurucusundan kripto sektörünü doğuran kriz açıklaması

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, kripto para sektörünün dünyanın yaşadığı […] KoinMedya 'daki yazının devamı için Cardano (ADA) kurucusundan kripto sektörünü doğuran kriz açıklaması

Cardano (ADA) kurucusundan kripto sektörünü doğuran kriz açıklaması

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, kripto para sektörünün dünyanın yaşadığı önemli bir finans krizine tepki olarak doğduğunu söylüyor. Açıklamasının ayrıntılarına ve ADA coin Kasım sonu fiyat tahminine bakalım.


Cardano (ADA) kurucusu Hoskinson’dan kripto sektörünü doğuran kriz açıklaması

Kripto para sektörü büyümeye devam ediyor ve dünya genelinde farklı kuruluşlar ve yatırımcılar tarafından daha fazla kabul görüyor. Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson ise bu sektörün nasıl kurulduğu ve kurulmasına sebep olan olayın ne olduğunu açıklıyor.

Charles Hoskinson, özellikle 2008 yılındaki finans krizine dikkat çekiyor. Ona göre kripto para sektörü bu krize bir tepki olarak doğru. Çünkü ana akım finans sektörünün aşamadığı köklü sorunları bir alternatife ihtiyacı ortaya çıkardı. Hoskinson, bu açıklamaları 4 Kasım’da Portekiz’de düzenlenen teknoloji konferansı Web Summit 2022’de yaptı.

İlgili – Dünyanın en büyük Bitcoin balinasının hangi hükümet olduğuna şaşıracaksınız

Kriptonun çözmeye çalıştığı sorunları

Venezuela krizi Bitcoin

Charles Hoskinson’a göre kripto para sektörünün çözmeye çalıştığı sorunlar çok fazladır. Şöyle açıklıyor:

“Milyarlarca insanın ekonomik kimlikleri yok. Nereye bakarsanız eşitsizlik var. Borç almak çok zor ve Afrika’da mikro finansta yüzde 5 faiz var. Bunlar bize ana akım finans sektörünün verdiği sorunlar.”

Hoskinson’a göre kripto para sektörü aynı zamanda resesyon ve bazı diğer problemlere de çözüm bulmaya çalışıyor. Bunlar geleneksel finansın getirdiği sorunlar. Yoksa düzgün işleyen bir sistemi yıkmak için gelmedi. Şöyle diyor:

“Bir gün aniden uyanıp da ‘Hadi mükemmel işleyen bir sistemi değiştirelim’ demedik. Kripto 2008 krizinden doğru.”

ADA fiyatında Kasım sonuna yüzde 27 yükseliş beklentisi

Diğer yandan kripto para sektörünün ADA coin Kasım sonu beklentileri yüksek. CoinMarketCap üzerinden yapılan ADA fiyat tahminlerine göre, Cardano fiyatı Kasım ayı sonunda 0.517 dolardan işlem görecek. Bu da mevcut 0.40 dolar seviyesinden yüzde 27.7 oranından bir yükselişi temsil ediyor.

Akıllı sözleşme platformu Cardano’nun yerel coini ADA fiyat tahmini için kripto para topluluğundan 7,100 kişi tahmin paylaştı.

İlgili – Ripple – SEC davasında XRP fiyatına %8 ralli yaptıran önemli gelişme

Kaynak

AD

NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT


Read Original Article on Koinmedya

ORIGINAL SOURCE

https://koinmedya.com/cardano-ada-kurucu...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Koinmedya

See more
Ünlü analistin seçtiği 4 altcoin
Koinmedya
Ünlü analistin seçtiği 4 altcoin

02/16/2023

·

66 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more
WingRiders Governance Token


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics