Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

10/29/2022

·

253 views


Cardano (ADA) Kurucusu Dogecoin’i (DOGE) Küçümsedi: Topluluğu Kızdıran Açıklama!

Cardano kurucusu ve Input Output CEO’su Charles Hoskinson, yakın zamanda attığı bir tweet’te Twitter’ın Dogecoin’in Cardano yan zinciri olarak entegre edilmesi gerektiğini söyledi. ADA Kurucusu Charles Hoskinson: “Dogecoin (DOGE) Cardano’nun Yan Zinciri Haline Gelmeli” Hoskinson, bu geçişi ücretsiz olarak...

Cardano (ADA) Kurucusu Dogecoin’i (DOGE) Küçümsedi: Topluluğu Kızdıran Açıklama!

Cardano kurucusu ve Input Output CEO’su Charles Hoskinson, yakın zamanda attığı bir tweet’te Twitter’ın Dogecoin’in Cardano yan zinciri olarak entegre edilmesi gerektiğini söyledi.

ADA Kurucusu Charles Hoskinson: “Dogecoin (DOGE) Cardano’nun Yan Zinciri Haline Gelmeli”

Hoskinson, bu geçişi ücretsiz olarak yapmaya istekli olduğunu iddia ediyor ve akıllı sözleşmeler ekleyebileceğini de sözlerine ekliyor:

“DOGE, Cardano’nun yan zinciri olmalı. Taşıma işlemini bedavaya bile yaparım. Hatta akıllı sözleşmeler bile eklerdim.”

Should be a cardano sidechain. I'd do the migration for free. Hell I'd even add smart contracts

— Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) October 28, 2022

Hoskinson bu yazısını Twitter üzerinde bir takipçisinin “Doge’u POS’a ya da POuW’a dönüştüreceklerini düşünüyor musunuz?” sorusuna cevap olarak paylaştı.

Bununla birlikte Tesla CEO’su Elon Musk, 27 Ekim tarihinde Twitter’ı satın almış ve şirket üzerinde tam kontrol sağlamıştı.

Bu gelişme ile birlikte Musk’ın sürekli olarak desteklediği DOGE fiyatında da büyük bir yükseliş kaydedildi. Dünyanın en büyük meme tokeni son 1 haftada %75 yükseliş yaşadı. Son 24 saatteki yükseliş oranı ise bu yazının yazıldığı anlarda %24 seviyelerindeydi.

Cardano kurucusu, en büyük meme coin’in Twitter platformuyla “bir şekilde birleşmesi” için “ciddi bir olasılık” olduğuna inanıyor:

“Artık Twitter Elon Musk’ın elinde olduğuna göre, Dogecoin’in bir şekilde platformla birleşmesi gerçek bir olasılık.”

Musk, defalarca teşvik ettiği meme kripto para biriminin, devralması halinde Twitter’ın bir parçası olacağını tekrar tekrar ima etmişti. Ancak, bu kripto para birimi için henüz herhangi bir somut plan belirlemedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/cardano-a...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Bitcoin Sistemi

See more
Cardano TVL Değeri Tüm Zamanların Zirvesinde! ADA Analizi
Bitcoin Sistemi
Cardano TVL Değeri Tüm Zamanların Zirvesinde! ADA Analizi

03/08/2023

·

17 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more
WingRiders Governance Token


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics