Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

06/20/2022

·

206 views


Cardano (ADA) İle İlgili Sert İddiaya Net Yanıt Geldi! Erteleme mi Geliyor?

Kripto para sektörü zaten oldukça kötü bir dönemden geçiyor ve önde gelen birçok kripto para birimi sert düşüş yaşadı. Bazı kripto paraların diğerlerine göre daha iyi tutunmasını sağlayan ise önemli haberler oldu. Cardano (ADA) da bir hard fork haberi...

Cardano (ADA) İle İlgili Sert İddiaya Net Yanıt Geldi! Erteleme mi Geliyor?

Kripto para sektörü zaten oldukça kötü bir dönemden geçiyor ve önde gelen birçok kripto para birimi sert düşüş yaşadı.

Bazı kripto paraların diğerlerine göre daha iyi tutunmasını sağlayan ise önemli haberler oldu. Cardano (ADA) da bir hard fork haberi ile söz konusu kripto paraların arasındaki yerini aldı.

Vasil Erteleniyor mu?

Cardano’nun Vasil hard fork etkinliği aylardır konuşulmakta ve bu ADA’nın düşüşlere karşı nispeten daha dirençli olmasını sağladı.

Buna rağmen son birkaç gnüde Vasil’in erteleneceği haberi sosyal medyada konuşulmaya başlandı ve durum iyice korkuya sebep oldu.

Bununla ilgili resmi yanıt ise gecikmedi. IOHK bünyesindeki ekosistem ve topluluk birimi başkan yardımcısı Tim Harrison, iddialara yanıt verdi.

Harrison, dün yaığı açıklamada bunu bitirmeye çok yakın olduklarını ancak dApp’ler, diğer uygulamalar ve merkeziyetsiz birimler için birkaç kontrolün yapılması gerektiğini vurguladı. Harrison, pazartesi günü detaylı bilgi paylaşılacağını da aktardı.

Reddit üzerinde yayınlanan bir gönderide ise Vasil hard forku ile ilgili önemli bir açığın bulunduğu ve bu ayın ortasında gerçekleşmesi gereken geçişin diğer aylara ertelendiği iddia edilmekte.

Charles Hoskinson ise bizzat katıldığı dün geceki yayında bunun gerçek olmadığını ve bütün güncellemelerin planlandığı gibi ilerleyeceğini vurguladı. Vasil şu an için Cardano’nun nefes alma fırsatı ve düşüşe daha çok dayanma gücü olarak ifade edilebilir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/cardano-a...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Bitcoin Sistemi

See more
Cardano (ADA) Geliştiricileri, ADA’nın Önündeki Büyük Olay İçin Tarih Verdi!
Bitcoin Sistemi
Cardano (ADA) Geliştiricileri, ADA’nın Önündeki Büyük Olay İçin Tarih Verdi!

11/21/2022

·

70 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more

Featured ISPOs

Genius X
GENSX ISPOACTIVE

250M $GENSX · Ends in 09/12/2022


Featured Projects

Ada Handle
Ada Handle

NFT

Featured

Featured Events

Cardano Summit 2022
Cardano Summit 2022

11/20/2022 - 11/22/2022 · Lausanne, Switzerland


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X