Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

06/27/2022

·

196 views


Cardano (ADA) İçin Umut Verici Açıklamalar!

PoS mekanizmasına sahip en büyük akıllı sözleşme platformu olma özelliğine sahip Cardano (ADA) büyüyor. Peki Cardano’nun geleceği var mı? Uzmanlar ADA hakkında neler düşünüyor? Güncel veriler ve beklentiler ışığında uzman yorumlarını ele alıyoruz. Orta ve uzun vadede ADA fiyatını...

Cardano (ADA) İçin Umut Verici Açıklamalar!

Okuma Süresi: 2 Dakika

PoS mekanizmasına sahip en büyük akıllı sözleşme platformu olma özelliğine sahip Cardano (ADA) büyüyor. Peki Cardano’nun geleceği var mı? Uzmanlar ADA hakkında neler düşünüyor? Güncel veriler ve beklentiler ışığında uzman yorumlarını ele alıyoruz. Orta ve uzun vadede ADA fiyatını etkileyebilecek gelişmeler ve daha fazlası!

Cardano (ADA) ve NFT

NFT’ler geçtiğimiz yıldan itibaren ağırlıklı olarak Solana ve Ethereum ağında yoğunlaştı. Bir NFT analisti, Cardano’nun yakın gelecekte rekabeti geride bırakabileceğini düşünüyor. NFT meraklısı olan Goofy Crisp, gelecekte NFT’lerin Cardano ağına olan inancının artacağını düşünüyor. Ona göre, Cardano’nun etkinliği, akıllı sözleşme yeteneklerini etkinleştirdikten sadece 9 ay sonra patladı. O zamandan beri, ağda 1017 proje geliştiriliyor.

Cardano geliştirici aktifliği ve fiyat

Geliştirme aşamasındaki projelerin üçte biri NFT’ler etrafında dönüyor ve şu anda Cardano, NFT işlem hacimleri açısından üçüncü sırada yer alıyor. Ağın en büyük NFT pazarı olan JPG Store’da bir ay içinde %50 artan kullanıcı büyümesiyle yalnızca Solana ve Ethereum, Cardano’dan daha yüksek işlem hacmine sahiptir.

Cardano (ADA)

Uzmanlar, Ethereum’u PoS ı geçişinin ertelenebileceğini ve Solana‘nın sık sık yaşadığı kesintilerin Cardano’nun zirveye çıkmasına neden olabileceğini tahmin ediyor. Büyümeye işaret eden diğer faktörler, JPG Store’daki özellikler ve fiyat filtreleme, NFT basımı ve “eş denetimli açık kaynak sözleşmesi ve yeni arka uç altyapısı” gibi yeni özelliklerdir. Teknik olarak, Vasil hard fork, ağı bir NFT merkezi olmaya bir adım daha yaklaştıracak şekilde lanse ediliyor. Difüzyon ardışık düzeninin tanıtılması, işlem hızlarını iyileştirecek ve satır içi veriler, daha iyi bir kullanıcı deneyimi için zincir üstü veri depolama kapasitesini geliştirecektir.

Goofy Crispy şunları söyledi;

“Bir ayı piyasasının ortasında olabiliriz ama Cardano NFT alanı öyle hissetmiyor. Önümüzdeki birkaç ayın çok ilginç olacağını söyleyebilirim”.

Snoop Dogg, Champ Medici ve Good Charlotte gibi ünlüler, Cardano’nun ClayMates gibi NFT koleksiyonlarından bazılarıyla ortaklıklar kurarken, daha fazla kritik ismin Cardano’ya ilgi duyması bekleniyor. İşin kurumsal tarafında, Grayscale Akıllı Sözleşme Platformu Ex-Ethereum Fonunda Cardano’ya tahsislerini %32,33’e çıkardı. Bir kripto saklama sağlayıcısı olan Ledger, Cardano’nun Ledger Live platformuna entegrasyonunu da açıkladı.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/cardano-ada-icin-u...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from CoinTürk

See more
İlk 10’daki Kripto Para! Gece Yarısı Mucizesi İşe Yarayacak Mı?
CoinTürk
İlk 10’daki Kripto Para! Gece Yarısı Mucizesi İşe Yarayacak Mı?

11/21/2022

·

77 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X